Original topic:

"סמסונג עושה את הבלתי אפשרי ומצליחה לפתור שתי בעיות של Galaxy Z FOLD 3"

(Topic created on: 07-30-2021 04:20 PM)
84 Views
Digitai
Options
Galaxy Z

ה Unpacked אוטוטו כאן ולפי  ההדלפות האחרונות אשר פורסמו ניתן לראות שסמסונג הצליחה לעשות כמעט את הבלתי אפשרי בשני המתקפלים החדשים יחד עם פתרון יצירתי ל- FOLD 3 אשר עונה לרבים על השאלה ״היכן יהיה העט החכם?״

אחד הדברים הכי מסובכים לביצוע בטלפונים מתקפלים הוא השמירה על רמת בידוד כנגד מים ואבק. לפי השמועות כי המכשירים החדשים יעמדו בתקן ה IPX8, נראה שהפעם בסמסונג הצליחו לפתור את הבעיה.
כמו שציינתי בעבר - אני מאוד אוהב את החדשנות ופריצות הדרך הטכנולוגיות של סמסונג!

דבר שני שסמסונג פתרו - בעקבות השאלות שעלו עקב התמיכה ב S Pen והיכן ניתן יהיה למקם אותו במכשיר מתקפל? ניתן לראות מתמונות אשר הודלפו/פורסמו ברשת שסמסונג החליטה למקם את העט כחלק מהכיסוי ובצמוד לציר המכשיר!
סופר אלגנטי!

Samsung_Galaxy_Z_Fold3_Samsung_S_Pen_case_render_03.jpg

Samsung_Galaxy_Z_Fold3_Samsung_S_Pen_case_render_05.jpg

Samsung_Galaxy_Z_Fold3_Samsung_S_Pen_case_render_06.jpg

אז...
אני לא יודע עד כמה אני מוכן למכשיר מתקפל, אבל מי שממש בעניין - נראה שהדור החדש של המתקפלים פשוט עושה את זה שוב!

מקור הידיעה ולקריאה נוספת: סמסונג עושה את הבלתי אפשרי ומצליחה לפתור שתי בעיות של Galaxy Z FOLD 3 - ג'ירפה (g-rafa.co.il)
ת
מונות נוספות וכנראה מקור למקור: [Exclusive] Samsung Galaxy Z Fold3 official case renders confirm S Pen support | 91mobiles.com

13 Comments
Galaxy Z
אבל העניין היה שיהיה מקום לעט במכשיר עצמו ולא בקייס.
Galaxy Z

האמת שאני לא כל כך מעודכן/עוקב אחרי המכשירים האלו, אז לא ידעתי שעל זה היה הדיבור. 🙄
נו.
כנראה הם שומרים את זה למכשיר הבא? 
אני מניח שבשביל עט בתוך גוף המכשיר, יצטרכו להשתמש/להשמיש את העט של גרסת ה Note ולא את ה S Pen הנוכחי (של הטאבלטים?)

אני אהבתי את העובדה שהעט נמצא בשדרית של הקייס ולא כמו ב S21U בצד - מה שמוסיף לרוחב ומקשה על האחיזה של המכשיר (זו אחת הסיבות שאני ממש לא רוצה קייס שכזה).

Galaxy Z
כן, פה השילוב של העט נראה טוב יותר, אבל זה בגלל אופי המכשיר. במכשיר לא מתקפל זה לא רלוונטי.
הם צריכים להציג פתרון לעט מובנה במכשיר כמו שהיה בנוט.
Galaxy Z
זו גם דעתי, אבל או שזה ממש מסבך את העניינים, או שפשוט זו פשרה בגלל סדרת ה Note שכרגע לא ברור מה יעלה בגורלה...
oriyakov
Expert Level 5
Galaxy Z
וואו
Shmuel1992
Active Level 7
Galaxy Z
בתכלס יכלו לשלב את העט בתוך המכשיר כמו שעשו בNote ..
Galaxy Z
כמו שציינתי בתגובה למעלה או שזה ממש מסבך את העניינים, או שפשוט זו פשרה בגלל סדרת ה Note שכרגע לא ברור מה יעלה בגורלה...
Anonymous
Not applicable
Galaxy Z
אגב באיזה מסך יהיה העט שמיש בשניהם/בחיצוני/בפנימי
Galaxy Z
האמת שלא חשבתי על זה (וגם לא מצאתי התייחסות לזה) מניח שהם יציגו תמיכה בכלל המסכים, אחרת הביקורת בטח תהיה קשה (לא שחברה אחרת עושה משהו בעניין)