Original topic:

עדכון אנדרואיד 11 ל - GALAXY Z FOLD 2

(Topic created on: 01-06-2021 08:28 PM)
545 Views
kobikob
Active Level 3
Options
Galaxy Z
וואוו סמסונג אני מאוכזב קשות, 
אני אשכרה מחזיק במכשיר הכי יקר שלכם ועדיין לא קיבלתי את האנדרואיד 11. זה נראה לכם הגיוני שאשלם על מכשיר 8,000 ולא אקבל עדכון מהראשונים?
17 Comments
LiamBuhbut
Expert Level 5
Galaxy Z
היי, הצפי להגעת העדכון הוא במהלך החודש.
kobikob
Active Level 3
Galaxy Z
אני יודע, אבל עדיין זה מאכזב שמכשירים שזולים בהרבה כדוגמת s20 ונוט 20 קיבלו את העדכון לפני...
פיוסטי
Active Level 3
Galaxy Z
מתי אמור להגיע העידכון לנוט 10?
0 Likes
kobikob
Active Level 3
Galaxy Z
עד סוף החודש
0 Likes
LiamBuhbut
Expert Level 5
Galaxy Z
בקרוב מאוד.
זה הדגם הבא ברשימה שצפוי לקבל את הגרסה החדשה.
omer1212
Active Level 3
Galaxy Z
שמע זה ממש לא קשור כמה שילמת על המכשיר וזה שנוט 20 וs20 לא קיבלו את זה בגלל שהם יותר זולים הם קיבלו לזה עידכון בגלל שסמסונג עשו גרסה שמתאימה לs20 ונוט 20 גם אם שילמת 8000 באותה מידה יכולת לקנות טלפון בפחות כסף זאת בעיה שלך לדעתי אתה לא צריך לשפוט טלפון על פי המכיר שלו אתה קנית fold 2 אתה שילמת 8000 שקל תחכה קצת חודש מקסימום מה כבר יזיק לי יש כבר את הandroid 11 וכן ביום יומיים הראשונים אתה תתלהב אבל אחרי זה לא תשים לזה יותר מדיי לב אז חכה קצת
kobikob
Active Level 3
Galaxy Z
אוקי אז בוא אסביר לך שזה לא העניין של להתלהב העניין פה זה זלזול בלקוחות,
0 Likes
omer1212
Active Level 3
Galaxy Z
שמע זה שהם לא הוציאו את זה באותו זמן כמו לנוט ולs20 לא אומר שהם מזלזלים אומנם הfold2 זאת גרסת אנדרואיד כמו כולם אבל זו גרסה שונה וזה ממש קשה ליצור גרסה חדשה לזה זה מלא קודים אחרים ותאמין לי בתור בחור שמבין בתכנות אם קוד אחד מתפקשש להם אז הגרסה תצא עם הרבה באגים/לא תעבוד בכלל
kobikob
Active Level 3
Galaxy Z
תאמין לי שאני גם מבין בזה מאוד, בגדול אתה צודק. אבל מה לעשות שבעולם שלנו הכל עובד לפי כסף?!
0 Likes