Original topic:

לא תאמינו מה קרה! איזה כיף!!

(Topic created on: 10-06-2021 09:49 PM)
56 Views
Alon7
Active Level 8
Options
Galaxy Z

כולנו יודעים שיצאו המתקפלים החדשים של סמסונג לפני כחודש וחצי.

עדיין אני מדבר עם אנשים והם קטני אמונה בנוגוע לכל הנושא. הם אומרים שזה לא יצליח, שזה לא עמיד, שזה לא שווה את הכסף, מדברים על הקיפול הנראה לעין וכו'...

אני שקלתי (או יותר נכון פינטזתי) בעצמי לקנות את הפליפ 3 בעיקר מדבר אחד (ואני לא צוחק😅😞 יש המון חברים בכיתה שלי שלא מאמינים במתקפלים בכלל. אני מנסה להסביר להם כל כך הרבה פעמים שילכו לחנות טכנולוגיה ורגישו אותם בידיים. ההרגשה היא עמידות מטורפת לעומת מה שמציגים ביוטיוב.

הגעתי למסקנה שאני חייב שמישהו בכיתה יקנה אחד מהמתקפלים. ניסיתי לשכנע אבל אף אחד לא היה מוכן לצערי.

וכנל לגבי המשפחה המורחבת שלי.

עד ממש לפני כמה דקות, בן דוד שלי שלח  לי תמונה שהוא הזמין את הפליפ 3 לעצמו. איזה כיף!

עכשיו אני שמח מהסיבה שכל המשפחה המורחבת שלי (אנחנו נפגשים לעיתים מאוד קרובות) יראו את האמת הטובה על המתקפלים החדשים.

בכל אופן, כיף שיש שיווק בתוך המשפחה😂

אעדכן אתכם בעוד כמה ימים לגבי האם האמונה במתקפלים הגיעה לאנשים שאני מכיר. רק תזכירו לי.

בנימה זו – כל מי שקנה את אחד מהמתקפלים שיתחדש, וכמובן מזל טוב לבן דוד שלי!

אנסה לשכנע אותו לעלות פה סקירה, למרות שהוא פחות בקטע של האפליקציה הזו.

7 Comments
kobi-dadon
Expert Level 5
Galaxy Z
מאחל לך לזכות בו ! מגיע לך ...
Alon7
Active Level 8
Galaxy Z

בחזרה אליך!❤️

0 Likes
Nivnaor32
Expert Level 5
Galaxy Z
יפה מאוד!
שיתחדש הבן דוד👌🏼
Roee
Active Level 8
Galaxy Z
בטוח שהוא הולך להנות ממנו. הדור החדש מאודדדד מוצלח.
שיציץ באפליקציה מדי פעם, יכול להיות שתהיה לו סיבה ממש טובה להעלות סקירה עוד מעט.
Alon7
Active Level 8
Galaxy Z
נקווה מאוד. אני יושב לו על הראש להסתכל באפליקציה מדי פעם (היה לו את הנוט 9). אולי הפליפ 3 ישנה את דעתו ויגרום לו להיכנס לאפליקציה ולכתוב סקירה😃😄
MonSamsung
Expert Level 5
Galaxy Z
אני מריחה תחרות/פעילות שקשורה להעלאת סקירה...?! פשוט כי יש לי סקירה בתנור 😅
kobi-dadon
Expert Level 5
Galaxy Z
וואי רעיון פצצה !!!
0 Likes