Original topic:

התייעצות

(Topic created on: 10-10-2021 04:53 PM)
124 Views
NoamHershkoviz
Active Level 4
Options
Galaxy Z
היי חברים/ות🙂 התייעצות: אני שוקלת לקנות את הflipz3, אבל בגלל שאני עובדת עם הפלאפון אני חייבת שהסוללה תהיה חזקה ושלא תגמר מהר. עוד דבר שחשוב לי זו איכות המצלמה. מהנסיון שלכם עם המכשיר או מביקורות אחרות האם הוא מתאים לי?
נ.ב- אין אפשרות להשתמש בו בs pen?

23 Comments
EladSolomon
Expert Level 5
Galaxy Z
מערך הצילום במכשיר מורכב משני חיישנים בגבו ומצלמת סלפי בחלקו הפנימי:

מצלמה ראשית – חיישן 12 מגה-פיקסל, זווית צילום של 78 מעלות, פוקוס אוטומטי מהיר (Dual Pixel AF), ייצוב אופטי (OIS), מפתח צמצם f/1.8, פיקסלים בגודל 1.4 מיקרון. הסרטת וידאו עד לרזולוציית 8K.

מצלמה משנית – חיישן 12 מגה-פיקסל, צילום בזווית רחבה בת 123 מעלות, פוקוס קבוע (Fixed Focus), ללא ייצוב אופטי, מפתח צמצם f/2.2, פיקסלים בגודל 1.12 מיקרון.

מצלמת הסלפי ממוקמת בתוך חור קטן בראש התצוגה הראשית כאשר המכשיר במצב פתוח. היא משתמשת בחיישן 10 מגה-פיקסל עם פוקוס קבוע (Fixed Focus), מצלמת תמונות בזווית של 80 מעלות דרך מפתח צמצם f/2.4, עם פיקסלים בגודל 1.22 מיקרון.

סוללה בנפח 3,300mAh הנטענת בהספק מירבי של 15 וואט דרך חיבור USB-C, ומציעה תמיכה גםבטעינה אלחוטית בהספק 10 וואט ובטעינה הפוכה בהספק 4.5 וואט.

אין תמיכה ב - S pen במכשיר זה.

מקור: www.gadgety.co.il
Galaxy Z
תודה(:
EladSolomon
Expert Level 5
Galaxy Z
הנתונים הטכניים...
שמואל
Expert Level 5
Galaxy Z
א. הסוללה שלו סבירה,לא חזקה במיוחד אבל לא אחת שתוך רגע תיעלם,אם תעבדי מהפלאפון אולי הוא פחות מומלץ למשימה
ב. מצלמות מעולות,שני מצלמות,רחבה ואולטרה רחבה ששניהם מצויינות ואפשר להשתמש בהם גם לסלפי דרך המסך החיצוני
ג. לא,הגלקסי פליפ 3 אינו תומך בשום סוג של s-pen
Galaxy Z
תודה רבה!!
שמואל
Expert Level 5
Galaxy Z
בשמחה ואהבה רבה
NoamMeir
Expert Level 5
Galaxy Z
אני יכול להגיד לך לגבי נתונים יבשים, כי לי אין את המכשיר - המצלמה טובה, הסוללה בסדר אבל לא מעולה. יש מכשירים עם מצלמה וסוללה טובים יותר, אז לדעתי אם אלה הדברים החשובים לך, עדיף לקנות סמארטפון אחר במחיר יותר סביר - למשל הGalaxy A72 יכול להיות לשביעות רצונך ובמחיר מעולה. ולא, הוא לא תומך בעט.
Galaxy Z
תודה ממש עזרת!🙂
Alon7
Active Level 8
Galaxy Z
הסוללה אחלה, תלוי מה השימושים שלך.
מצלמה לא הכי טובה בשוק אבל בהחלט מעולה.
לדעתי יותר יתאים לך הפולד בהחלט.
אין אפשרות להשתמש בעט בפליפ אבל כן בפולד