cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

.ttf uzantılı dosyalarla yazı tipini değiştirme

(Topic created on: 11-27-2021 01:08 PM)
682 Views
DutchVanDerLinde
Active Level 3
Options
Galaxy S

merhaba. S20FE kullanıyorum. rlimde .ttf uzantılı bi yazı tipi var ama bunu ayarlarsa göremiyorum veya seçemiyorum, nası seçeceğim. teşekkürler 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy S

İndirdiğin tff ya da diğer uzantılı dosyaların yazı tipi konsept gereği değiştirelemez. Sadece cihazın kendi içerisinde bulunan yazılar değiştirilebilir.

View solution in context

0 Likes
18 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba
Uygulamalar ekranına geleyim ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin erişilebilirlik yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden görülebilirlik geliştirmeleri yazı seçeneğine tıklayın
Çıkan sayfa içerisinden
Yazı tipi ve boyutu
Bu yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden bir çizgi olacaktır onu ilerleterek yazıları büyütebilirsiniz
0 Likes
Galaxy S
yazıları büyütmek istemiyorum. elimde başka bi yazı tipi var onu uygulayacağım ama uygulayamıyorum nasıl yapacağım
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung müşteri hizmetleri temsilcilerinin arayın ve onlardan detaylı bilgi alın
444 77 11
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
Sen niye vermiyon detaylı bilgi ? Çünkü bilgin yok Yaptığın sadece insanları gereksiz yere zorlamak, konuyu anlamadan etmeden öğrendiğin klasik 3 - 4 cevabı kopyalayıp yapıştırmak
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Bu forumda benden başka detaylı bilgi veren kimse yok o yüzden laflarını düşün öyle yaz ben anladığım şekilde yorum yapıyorum Ve herkesin anlama şekli farklıdır
Ve her kes in anlama şekilde aynı olmadığı için farklı
Yorumlar yapıla bilir
Mehmet
Ayrıca çözümü biliyorsan yaz kimseyede karış ma
Gerçiğ benden başka kimseyle karıştığını yok
Hepiniz birlik olmuş sunuz aynı şeyleri diyip duruyorsunuz
Ben sizi takmıyorum haberiniz olsun git o diğer
Arkadaşlarında söyle
Mehmet
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
Ayarlar - ekran - yazı tipi ve boyutu - yazı tipi stili bölümünde görebilirsiniz telefon destekliyorsa üstüne basarak aktif hale getirip yazı tipini değiştirebilirsiniz Ya da dosyalarında .ttf yazıp aratabilirsiniz Ama Samsung kendi resmi yazı tiplerinden başka diğer 3.parti yazı tiplerini pek desteklemiyor
0 Likes
Galaxy S
samsung flipfont destekli ttfleri desteklemesi lazım. dosyalarımdan ttf yi buluyorum ama tıkladığımda yazı tipini açıcak bişey yok diyor sinirimi bozuyor
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
Galaxy stordan orjinal Samsung yazı tiplerini indirdiyseniz dediğim yerde gözükmesi gerek dediğim yere bakın
0 Likes
Galaxy S
ya ben orjinal yazı tipini beğenmiyorum. galaxy storedakilerin hepsi kötü, kendi yazı tipim varken neden galaxy store dan başka yazı tipi indireyim. kimse anlamıyor beni galşba. galaxy store dan yazı tipi seçebiliyorum tamam **bleep** sorun yok ama benim kendi .ttf uzantılı yazı tipim var bunu kullanmak istiyorum
0 Likes