cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

.ttf uzantılı dosyalarla yazı tipini değiştirme

(Topic created on: 11-27-2021 03:05 PM)
378 Views
DutchVanDerLinde
Active Level 3
Options
Galaxy S

merhaba. S20FE kullanıyorum. rlimde .ttf uzantılı bi yazı tipi var ama bunu ayarlarsa göremiyorum veya seçemiyorum, nası seçeceğim. teşekkürler 

18 Comments
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
Malesef Samsung onları kabul etmiyor Ben de çok denedim ama olmuyor Ancak ücretli yazı tiplerinden seçerek satın alabilirsiniz
0 Likes
Galaxy S
Ttf windows font türüdür..bilgisayarda deneyebilirsin..bendede ttf türünde font çok ama kuramiyorum..android icin apk türünde font bulman gerekir.ayni zamanda bulsan bile android surumune göre desteklemeyebilir apk..hatta magazalardaki ucretli kurulabilir fontlar bile duzgun turkceyle calismayabilir..note3 android5 ile ne fontlar kurardim)))Sonuc olarak android surumler yukseldikce kısıtlandı apk font bulub kurmak..malesef...
Galaxy S
rootla ttf font uygulayabilirsiniz siz ama ben rootsuz bir şekilde uygulamak istiyorum... dediğiniz gibi samsung fontları apk olarak algılıyor sanırım ttf fontunu apk olarak portlamak lazım... biraz uğraştırır
0 Likes
Galaxy S
Portlamaya gecmeden önce youtube ve google aramaya Instalar Fuentes en Samsung Galaxy con Android ..?yazip sonuclara baksan..
0 Likes
Brky_
Active Level 6
Galaxy S
monofont uygulamasıyla oluyor
0 Likes
Galaxy S
play de bulamadım. ne yazınca çıkıyor
0 Likes
Brky_
Active Level 6
Galaxy S
xda forumda veya youtube da bulabilirsin system hacks kanalında da var
0 Likes
Galaxy S
teşekkür ederim bakacağım
0 Likes
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy S

İndirdiğin tff ya da diğer uzantılı dosyaların yazı tipi konsept gereği değiştirelemez. Sadece cihazın kendi içerisinde bulunan yazılar değiştirilebilir.

0 Likes