cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

samsung telefon değişim sorunu hem eskiyi gasp ediyor hem de dayatma yapıyorlar

(Topic created on: 08-06-2022 03:07 PM)
289 Views
mustafa yldrr
Active Level 4
Options
Galaxy S

16,07,2022.TARİHİNDE S 10 PLUS CİHAZIMI HAKEM HEYETİ DEGİŞİM KARARI İLE ANKARA BDH A GÖNDERDİM (4257****** SERVİS KAYIT NUMARASI)CİHAZI İLK OLARAK DEGİŞİM DEGİLDE ÜCRET İADESİ OLARAK KABUL EDERİZ DEDİLER ÇÜNKÜ KUR YÜKSELMİŞ TELEFON FİYATLARI ARTMIŞTI ŞİKAYET VARA YAZDIM BENİ 44477 11 DEN ARADILAR TAMAM DEGİŞİM YAPALIM DEDİLER STOK KONTROLU VE ONAYLAR İÇİN YAKLAŞIK 10 GÜN BEKLEDİM ELLERİNDE S 10 PLUS OLMADIGINI BEYAN ETTİLER

BANA ONAYIM OLMADAN S 20FE GÖNDERDİLER FAKAT BENDE S 10 PLUS MUADİLİ DEGİL DİYE S 20 FE Yİ GERİ GÖNDERDİM ELLERİNDE S22 ULTRA OLDUGUNU VE BANA 12 BİN TL KARŞILIGINDA GÖNDEREBİLECEKLERİNİ SÖYLEDİLER  KABUL ETMEDİM BUDEFA S 20 PLUS VERELİM DEDİLER TAMAM DEDİM BU DEFA BANA SMS İLE ATTIKLARI TELEFONUN KODU S 20 YE(SM-G980FLBDTUR) AİTTİ YANİ BENİ KANDIRACAKLARDI KABUL ETMEDİM

ŞUAN BANA 3 SEÇENEK SUNULUYOR

1)ÜCRET İADESİ ŞUAN TELEFONUN 2.ELİ DAHA FAZLA TUTUYOR

2) S 20 FE S10 PLUS MUADİLİ DEGİL

3) 2S 20 PLUS DEDİLER S 20 ODA DÜŞÜK ÖZELLİKLİ BİR TELEFON

BEN DİLENCİ DEGİLİM HAKKIM OLANI İSTİYORUM YAPTIGINIZ YASALARA AYKIRI

BANA ESKİ TELEFONUMU GÖNDERİN DİYORUM OLMAZ DEGİŞİM ONAYLANDI DİYOR MUADİL TELEFON ÖNER DİYORUM SADECE ELİMİZDE BU VAR DİYORLAR S 22 PLUS VER FARKINIDA VEREYİM DİYORUM STOKTA YOK DİYORLAR ANLAYACANIZ SAMSUNG ELİMDEKİ TELEFONU GASP ETTİ YA DAHA DÜŞÜK ÖZELLİKLİ TELEFONU ALIRSIN DİYOR YADA PİYASASININ ÇOK ALTINDA ÜCRET ÖDER TELEFONUNU ALIRIM DİYOR ZATEN 2 .ELİ DAHA YÜKSEK TELEFONUN  20 GÜNDÜR TELEFONSUZ OLAMAMI YANAYIM PARAMLA REZİL OLDUGUMAMI YANAYIM HERGÜN SAMSUNGU ARAMAKTAN BIKTIM TELEFONUMU VERSELER GİDİP MAHKEMEYE İŞLEM BAŞLATACAM ONUDA YAPAMAYAYIM DİYE TELEFONU GÖNDERMİYORLAR BİRDAHA NE SAMSUNG ALIRIM NEDE ALDIRIRIM

HEM DOLANDIRICI HEM YALANCI BİR FİRMASIN SAMSUNG BU ZAMANA KADAR SATIŞ SONRASI DESTEGİNDEN DOLAYI ALIYORDUM İLK DEFA SATIŞ SONRASI DESTEK LAZIM OLDU YAPTIGINA BAK

YAZMADIGIM YER DESTEK KALMADI ARTIK MAGDURİYETİMİN GİDERİLMESİNİ İSTİYORUM YA MUADİL TELEFON ÖNERİN YADA ESKİYİ VERİN MAHKEMEYE GİDECEGİM

mustafa yldrr
Active Level 4
Galaxy S

benim işlemi fadime hanım diyebiri var sadece o yapıyor başkasına yönlendirmiyorlar bide mehmet desem hangi mehmet diycekler burda 50 tane mehmet var derler

balistoides
Active Level 6
Galaxy S
Dogru ama benimle ilgilenen kisi kendisi idi isini iyi yapan ve kazandigi parayi sonuna kadar hak eden bir kisi idi bana tek soyledegi soz beni ikna etti musteri sonuna kadar haklidir.
mustafa yldrr
Active Level 4
Galaxy S

yav kardeşim valla tuhaf ben dilenci yerine konuluyorum sen ne diyorsun müşteri herzaman haklımı benim dilenciden farkım yok samsunga göre bana telefonu satana kadar müşteriydim sattılar bitti bukadar

0 Likes
balistoides
Active Level 6
Galaxy S
Bemim yorumum sudur bdh servis samsungun yetkili servisini ustlenecek teknik peraonele sahip degil bu net.
Ayrica cozum merkezi calisanlarinin da bir kismi musteri iliskileri icin egitime tabi tutulmali gerek samsunga gerek sikayet var uzerinden ilettim.
mustafa yldrr
Active Level 4
Galaxy S

inşallah çözümü olur burdan görüpte çözüm saglıyorlarmı acaba yoksa boşunamı yazdım derdimi

balistoides
Active Level 6
Galaxy S
Dikkate alinir alinmayacak olsa forum neden kurulsun ki
mustafa yldrr
Active Level 4
Galaxy S

çözüm merkezinin bile faydası yokken forumun çokta çözebilecegini düşünmedim

0 Likes
blblblbl
Active Level 3
Galaxy S
Sakın onların dediklerini yapma. S22 ultra hariç hiçbiri s10 plus muadili değil. S20 plus bile. Eğer s20 plus'ı ücret ödemeden alabiliyorsan onu alabilrsin(tercih) yoksa telefon değişikliğine yönel. Biraz başın ağrır ancak kötü telefon kullanmaktan kurtulursun. Geçmiş olsun
mustafa yldrr
Active Level 4
Galaxy S

teşekkür ederim destegin için ama adamlar başka bir işlem yapamıyoruz diyorlar ilerleme yok telefonum ellerinde ya para iadesi ya s 20 fe--yada s20 alacaksın diyorlar yada 12bin tl verip s 22 ultra alacaksın elimden hiç birşey gelmiyorki

0 Likes
TahaTürk
Beginner Level 2
Galaxy S
S10 Plus üretiliyor ama yasal olarak size üst modelini sağlaması gerekiyor. S20 Plus, hatta birebir aynı özellikleri taşıması gerektiği için Ultra Serisinden model vermesi gerekiyor. Peşini bırakmayın.
0 Likes