cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung s21 de whatsapp tan gönderdiğim videolarda yeşil çizgi çıkıyor .. renkler de kaymalar var..

(Topic created on: 12-06-2021 02:23 AM)
153 Views
Mturk
Active Level 1
Options
Galaxy S

whatsapptan gönderilen videolarda yeşil çizgi çıkıyor renkler yerlerinde değil kaymalar var.. kamera çok kötü oldu

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mturk,

Cihaz kamerası ile elde ettiğiniz görsellerde bir sorun yoksa, uygulama üzerinden paylaşılan görüntü ile ilgili olarak, öncelikle sorun yaşamış olduğunuz uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Sorunun devamı halinde, aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

7 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy S
Sadece uygulamada mi sorun yoksa full telefonda mi?
Mturk
Active Level 1
Galaxy S
Sadece uygulamada oluyor
0 Likes
Mturk
Active Level 1
Galaxy S
Bende Sol tarafta çıkıyor 2-3 mm Screenshot_20211206-085514_WhatsApp.jpg
0 Likes
Galaxy S
Bu sorun bi kişide daha oldu
Uygulamayı son sürümüne güncelleyin sorun geçecektir firma güncelleme ile sorunu çözdü diye biliyorum
Mturk
Active Level 1
Galaxy S
Son sürüme güncelledim.. ve arka arkaya 3 kısa videoyu aynı kişiye gönderdim.. ilk videolarda olmasada son video da yine yeşil çizgi oluştu...
0 Likes
Galaxy S
Öncelikle firmaya geri bildirim gönderin WhatsApp >Ayarlar >yardım >bize ulaşın
Bölümünden isteğinizi yazınız bide members üzerinden hata raporu gönderin uzaktan destekle bi baksınlar
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Mturk,

Cihaz kamerası ile elde ettiğiniz görsellerde bir sorun yoksa, uygulama üzerinden paylaşılan görüntü ile ilgili olarak, öncelikle sorun yaşamış olduğunuz uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Sorunun devamı halinde, aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD