batuhantks2529
Active Level 4

Sizce samsung galaxy s kaç alıyım sizce lütfen cevap verin ben samsung galaxy s9 plus almayı düşünüyorum lutfen bana samsung galaxy s teledon kaçıncı modelini alıyım 

10 Yorum
Oğuzefe63
Active Level 7
s10 lite çünkü s10 litenın işlemcisi s20 ultranın işlemcisinden bile iyi
Yanıtla
Yükleniyor...
dostum sadece işlemci olarak bakma, s10 lite hem gerilla glass3+ hem çözünürlük düşük, piksel yoğunluğu da düşük, gece kamera performansi da düşük, s10+ üzmez fiyatlar ayni
Yanıtla
Yükleniyor...
Oğuzefe63
Active Level 7
kesinlikle s10 lite pişman olmassın
Yanıtla
Yükleniyor...
kingkong0
Active Level 6
s9 almayın baya eskisi cihaz. zaten artık büyük güncelleme de almayacak. S serisi alacaksanız minimum s10 serisinden birisini almanızı öneririm.
Yanıtla
Yükleniyor...
geçmişteklnbiri
Active Level 8
Son yılların en az sorun çıkaran cihazı S9 serisi. Güncelleme desteği kesildi ve pil kapasitesi biraz düşük. İmkanın varsa s10 serisine yönelebilirsin ama s9 serisi de pişman etmeyecektir tabi çok temiz bir telefon bulursan
Yanıtla
Yükleniyor...
ben006
Expert Level 4
s10
Yanıtla
Yükleniyor...
Bayram32
Active Level 6
s10+ al minumum paran varsa s20 plus al s20 duz alma s10+la aynı sayılır hatta s10+daha iyi deniyor
Yanıtla
Yükleniyor...
MehmetYalcn
Expert Level 2
temiz kullanırsan ve güncelleme falan fazla bi beklentin yoksa S9 ve plus seni fazlasıyla memnun eder Ben 2 senedir kullanıyorum gayet memnunum Biraz daha güncel olsun diyorsan S10 plus/light ve diğer modellerine bakabilirsin
Yanıtla
Yükleniyor...
batuhantks2529
Active Level 4
ben s9 plus almayı düşünüyorum ama bi size sorayım dedim d
Yanıtla
Yükleniyor...