cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung a 30s

(Topic created on: 09-19-2020 06:45 PM)
194 Views
hilalloji
Active Level 4
Options
Galaxy S

telefonumun çevresi renk atiyor yani telefonumun rengi yeşil prizma fakat arkası zaten kılıf kullanmadığımdan oldukça çizilmiş ve alt tarafındaki yerler çıkıyor soyuluyor bunun çözümü var mıdır? 

6 Comments
ÆX512
Active Level 6
Galaxy S
maalesef yapacak bir şey yok Keşke kılıfla kullan saydınız
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Keşke baştan orijinal kılıf ile kullansaydınız, bu problem 2019 A Serisinde mevcut. Ben A20 kullanıyorum, ben de başta normal bir kılıf aldım ama bende de çizikler oluşunca orijinal kılıf aldım. Eğer isterseniz siz de A30s için kılıf alabilirsiniz. Samsung Shop'ta satılıyor.
hilalloji
Active Level 4
Galaxy S
hiç kılıf kullanmadım orijinallik falan da değil mesele kendi asıl kapağı çizildi alt tarafta soyuldu biraz kılıf alicam fakat bunların giderilmesi mümkün değil mi ya
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Pek çok kullanıcı bundan şikayetçi, 2019 A Serisinin arka kapakları sıkıntılı, kaliteli malzeme kullanılmamış. Tek çözüm yetkili servise gönderip yeni bir kapak taktırmak.
Solution
Çaydanlık
Active Level 5
Galaxy S

Soyulma için senin yapabilceğin bi şey yok servise götürürsen değiştirebilirler anca. Garantisi devam ediyosa ve kullanım kaynaklı bi sorun yoksa ücretsiz yaparlar ama kullanım kaynaklıysa ücretli olur işlemler.

S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy S
bu hata kılıfli olsun kılıfsız olsun gebe çiziliyor. ben A30s kullanıyorum. kılıfli kullanıyorum ama arka kapakta bilmediğim nedenlerle çiziliyor kendi kendine.