cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

s9 plus şarj sorunu

(Topic created on: 12-18-2020 10:53 AM)
357 Views
KRANOS
Active Level 2
Options
Galaxy S

S9 plus şarj doğru düzgün gitmiyor yapamadığım kalmadı samsung memberste bakıyorum pil durumunu yaşam iyi diyor ama şarj hiç gitmiyor buna çare bulan var mı acaba 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim

Bu sorunu yaşayan tek siz değilsiniz bazı s9 plus kullancıalrıda bu sorunu yaşamaktadır sana tavsiyem

Samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza Yeni gelecek yazılım güncellemesi ile pil sorununuz düzelmesi dileğiyle

Yada kardeşim en yakın samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim

View solution in context

7 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Malesef yazılımsal.
Suan çoğu S9+ cihazı yazilimsal bir sorun yasiyor.
Ilerde gelen duzeltme güncellemeleri ile duzeleceğini umuyoruz.
Ben 2 gün önce Yetkili servise gittim ve batarya değişimi yaptım.
Eskiye göre daha iyi gidiyor.
Bir yetkili servisine başvurmanızı öneririm.
BeyMeaN
Beginner Level 5
Galaxy S
ne kadar ucret aliyorlar ?. a50 benim modelim garantisi devam etmekte
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Garantisi varsa ücretsiz.
Benim en son 3 ay once değisim yapılmışti ve sorun yasamaya devam ettiğim için batarya garantili olarak değisti.
Batarya değiştikten sonra 2 yil garantisi oluyor.
4 ay once filan benim degismisti sorun yasadim servise gittim parça garantisi ile bedava değisti.
Cihazinizin garantisi var ise değistirebilirsiniz.
Veya bataryaniz yakin zamanda değisti ve sorununuz düzelmedi ise parça garantisi olarak bedava değisir.
BeyMeaN
Beginner Level 5
Galaxy S
tesekkurler hizli geri dönüşünüz icin. gelecek hafta gideyim halledeyim bari. herhangi bir randevu gerekiyor mu yoksa direkt gidip hallettirebilir miyim ?.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim, hayir herhangi bir randevu gerekmez ve istediğiniz zaman gidip cihazinizi servise verebilirsiniz.
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim

Bu sorunu yaşayan tek siz değilsiniz bazı s9 plus kullancıalrıda bu sorunu yaşamaktadır sana tavsiyem

Samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza Yeni gelecek yazılım güncellemesi ile pil sorununuz düzelmesi dileğiyle

Yada kardeşim en yakın samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim
KRANOS
Active Level 2
Galaxy S
resmen içiyor şarj dayanmıyor samaung members giriyorum pil sağlığı bakıyorum yaşam iyi diyor ama su gibi içiyor verilen paranın zerresini hak ettiğini düşünmüyorum artık ben samsung s9 plus hakkında