cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

s24+ ısınma sorunu

(Topic created on: 05-22-2024 10:23 PM)
288 Views
ffurkankaann
Active Level 3
Options
Galaxy S
telefon ilk aldığımda gayet soğuk çalışıyordu 1 saat 2 saat oyuna bana mısın demiyordu fakat şu 2 haftadır anlamsız şekilde fazla ısınıyo instagram da bile ısınma yaşıyorum (wifi ve mobil veride de yaşanıyo) çözümü nedir acaba 
13 Comments
xööcöc
Active Level 4
Galaxy S
Ayy bendede aynısı önceden 2 3 saat oynardım ılık soğumuş çay gibi olurdu .ama ben hiç telefonu elimden bırakmıyorum belki zamanla ondandır. Her gün 8 saat ekran süresi alıyorum çünkü etkisi olurmu acaba
0 Likes
ffurkankaann
Active Level 3
Galaxy S
yani önceki telefonum s23 ultraydı yaz kış hiç acımadan kullandım ama bi kere elimi yakıcak kıvama gelmedi s24lerde de s22lerdeki gibi bi sıkıntı olması ihtimali korkutuyor
0 Likes
xööcöc
Active Level 4
Galaxy S
5 6 ay S22 ve s22 ultra kullandım onlarda ciddi problem vardı **bleep** öyle değil.
Daha telefon çıkalı doğru düzgün güncelleme almadı düzelir diye umuyorum.
Sence s23 ultra mı iyi kamerada s24mü sen neden geçiş yaptınki
0 Likes
ffurkankaann
Active Level 3
Galaxy S
s23 ult. kamerası benim nazarımda s24+ dan 10 kat falan daha iyi s24de çektiğim fotoğrafların nadir olanları içime siniyo. s23'ü acil paraya ihtiyacım var diye kasım gibi satmıştım s22 duruyodu kenarda onu kullandım s24 çıkana kadar dedim s23'ü böyle güzel yaptılarsa s24 nasıldır diye aldım ama hayal kırıklığı yarattı açıkcası
0 Likes
xööcöc
Active Level 4
Galaxy S
Aynen katılıyorum s22 ultrada s24 plusa göre daha iyi. Aslında s24 alcktm duruşu kibarlığından. mağazadaki çalışan s24 plusa ikna etti :)) hiç bi türlü memnun olmadım değmez paraya satıp değiştirsem yine zararda olcam ama umuyorum güncellemelerle düzelir hataları. Sorun karşılaştıkca hata raporu gönder
0 Likes
ffurkankaann
Active Level 3
Galaxy S
dediğiniz gibi inşallah düzelir güncellemelerle yoksa artık samsungtan başka markalara yönelicem ilk akıllı telefonumdan beri samsung kullanıyorum ama s22 ve s24 hatalarından sonra markaya olan güvenim sarsıldı gerçekten
0 Likes
aLyssia
Active Level 6
Galaxy S
Havalar ısındığı için bu durum normal. Biz hava sıcaklığındaki değişimi pek fazla hissedemiyor olsak bile cihazlarımız fazlasıyla hissediyor. Instagram'da ısınma sorunu çoğu telefonda var. Endişelenecek bir durum yok. İçinizin rahat etmesi için CPU-Z veya CPU Monitor indirerek kontrol sağlayabilirsiniz.
0 Likes
ffurkankaann
Active Level 3
Galaxy S
geçen sene s23ultra kullanıyodum ama hiç yaşamadım açıkcası bu sorunları
0 Likes
ffurkankaann
Active Level 3
Galaxy S
yaz kış kullanmıştım onu da ekliyeyim
0 Likes