cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

s23 ultra kılıf

(Topic created on: 05-15-2023 08:13 PM)
295 Views
Busrasell
Active Level 5
Options
Galaxy S

selamlar herkese s23 ultraya 2bin tl ye kılıf almıştım samsung mağazasından kılıfta ufak bi deformasyon oldu ve servise gittim ama servis aldığım mağazaya gitmem gerektiğini söyledi mağazaya geldim buradaki arkadaşta kadıköy servise gitmem gerektiğini fakat kullanıcı hatası olabilir dedi. garanti neyi kapsıyor anlamadım?? aşırı saçma 

image

kılıf bu

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy S

Öncelikle geçmiş olsun. Kılıf için arkadaşın da dediği gibi samsungwa üzerinden göndermelisin ben de daha önce powerbankimi gönderdim. Servis.samsungwa.com.tr’den üyeligin yoksa üyelik oluşturup fatura ve kılıf ile 423434850 yurt içi kargo gönderi numarası ile gönder, detaylı bilgi için de 4447711 i ara:)

View solution in context

5 Comments
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy S
boya atması vs gibi sorunlar evet garanti kapsamına giriyor ama bazı servisler bakarken bazısı bakmıyor topu aldığınız yere atıyor direk
Galaxy S
Samsungwa üzerinden göndermen gerekiyor il olarak nerdesiniz bende vatan bilgisayardan almıştım 2 kere yenisi ile değişti kılıfım
Busrasell
Active Level 5
Galaxy S
ist ataşehir nereye göndermem gerekiyor
Solution
Galaxy S

Öncelikle geçmiş olsun. Kılıf için arkadaşın da dediği gibi samsungwa üzerinden göndermelisin ben de daha önce powerbankimi gönderdim. Servis.samsungwa.com.tr’den üyeligin yoksa üyelik oluşturup fatura ve kılıf ile 423434850 yurt içi kargo gönderi numarası ile gönder, detaylı bilgi için de 4447711 i ara:)

Busrasell
Active Level 5
Galaxy S
teşekkürler yarın bakacağım 😊