cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

s23 pil sorunu ve gösterdiklerinde hata

(Topic created on: 03-31-2024 11:03 AM)
194 Views
heu_s23
Active Level 1
Options
Galaxy S

image

image

image

image

image

image

image

image
toplamı %99 olması gereken yüzdeler

son 1 haftada s23te aldığım ekran süreleri bunlar. sitede biraz baktım 8 9 saat ekran süreleri alanlar varken benim (çoğunlukla dışarda olduğum günler) 3 buçuk - 4 saat süreler almam canımı sıkıyor. üstelik telefon henüz 1 buçuk aylık. bir de gösterdiği yüzdelerde de bi bozukluk var sanki yarısını gösteriyo gibi
11 Comments
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Yeni gelen device care güncellemesini yap birde öyle bir kaç dün dene ve s23 ile gerçekten çok az ekran süresi alıyorsun peki bu kullanımlarında sadece wifi mi kullandın yoksa mobil veridemi kullandın.
heu_s23
Active Level 1
Galaxy S
güncellemeler tam. evdeyken WiFi kullanıyorum dışarda da sadece müzik ve whatsapp için kullanıyorum telefonu o da ekran açık yarım saati geçmez
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Device care güncelleme geldi grafik değişti daha size güncelleme gelmemiş ekran görüntüsünden belli ve bu ekran yanlış hesaplamıyor ama s23 ile dediğiniz gibi 7-8 saatleri 120 hz'de görmeniz lazım servise bence bir gösterin göstermeden öncede bence müşteri hizmetlerini arayarak smart tutor üzerinden pil sağlığı testi yapın.
heu_s23
Active Level 1
Galaxy S
uygulamalarda son sürüm yüklü gözüküyodu ama play storedan güncelledim şimdi. dediğiniz gibi çok az alıyorum belki 6.1le düzelir dedim ama pek bi şey değişmedi. muhtemelen servise götürdüğümde bi sorun yok diyip yollayacaklar ama
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
En azından batarya sorunlu ise serviste batarya ücretsiz değiştirilir garanti kapsamında ve sonuçta s23'e o kadar para vermişsin bence servise göster.
heu_s23
Active Level 1
Galaxy S
tamamdır teşekkürler
F-I-R-A-T
Active Level 10
Galaxy S
7-8 saati hiç görmedim ben de. Aynı sizin gibi sonuçlar alıyorum
heu_s23
Active Level 1
Galaxy S
siz denediniz mi servise vermeyi