cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

s23 parmak izi sensörü ve andorid 14 hakkında

(Topic created on: 11-25-2023 12:04 PM)
158 Views
s23256ufs4
Active Level 6
Options
Galaxy S

Daha önce ekran koruyucu ile kullandığımda hiç çalışmıyordu ama bugün yaptığım şeyleri yeniden yaptığımda ekran koruyucu %95 performansla çalışmaya başladı. arada kaçırmalar yapıyor. 

Bundan önce s21fe kullanıcısı olarak;

Bildiğiniz gibi, 2 telefonun parmak izi sensörleri farklı. samsung, S23 parmak izi sensörü için "ultrasonic" tanımlamasını yapıyor. Daha üst bir model olduğu için daha iyi olacağını düşünmüştüm ama, ekran koruyucusuz parmak izini kullanırken s21fe den daha iyi gelmedi. 

Bana farklı ve biraz da negatif gelen konular; parmak izini çok daha sert şekilde bastırmak zorunda kalmak ve ekran koruyucu ile parmak izinin uyum sorunu yaşatması. 

Benim tahminlerim, samsung bunu yazılım ile düzeltecek. Parmak izi sorunu android ile gelen bir sorun. Tabi bu süreçte bizler kobay olarak kullanılıyoruz. Resmen denenmemiş, düzgün çalışmayan sürümü kullanmak zorunda kalıyoruz. Bunlar benim tahminlerim. 

Aramızda s23 ile beraber android 13 kullanan kişiler varsa belki onlarda bu konuya katkı sağlayabilirler. Mesela ben bu telefon ile birlikte aynı ekipmanla müzik dinlerken, kulaklıkların daha kaliteli ses verdiğini **bleep** ettim. Ama bu durumun telefonla mı ilgili yoksa yazılımla mı bilmiyorum. 

Mesela s23 kullanıcıları andorid 14'e geçtikten sonra yaşadığı olumsuz olumlu özellikleri yazabilirlerse güzel bir bilgi paylaşımı olabilir düşüncesindeyim. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba fe21s,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Durumu detaylı olarak incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek hata raporu gönderebilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

2 Comments
s23256ufs4
Active Level 6
Galaxy S
Hiç bir değişiklik yapmadım. Şimdi çalışmıyor. Samsung, yaşattığın sorunlar umarım misliyle çıkar.
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba fe21s,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Durumu detaylı olarak incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek hata raporu gönderebilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​