cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

s23 mü iphone 13 mü?

(Topic created on: 05-19-2024 01:45 PM)
205 Views
diotrich
Active Level 3
Options
Galaxy S
Fanboyluk yapmadan objektif şekilde karşılaştırır misiniz?
8 Comments
Hehahe
Active Level 6
Galaxy S
Işlemci olarak genelde s23 daha iyi fakat tek çekirdek skorunda iphone 13 daha iyi.

Optimize ve uygulamalar arası uyumluluk olarak iphone 13 daha iyi.(Bence çokta bir **bleep** yok) fakat android tarafta daha özgür.

S23 120hz yenileme ekranı ve ltpo panel var iphone 13 de ise 60hz ekran

Dxomark sitesine göre genel kamera performansı daha iyi s23ün fakat dxomark yerine gidip kamera karşılaştırma videolarıni izlemeniz daha iyi olabilir. Artı olarak x3 zoom var s23te

Iphone 13te face id var s23te parmak izi okuyucu. (S23 içinde yüz okuma var ama face id ile karşılaştırınca çok daha kötü.)
MMa34
Active Level 6
Galaxy S
S23>13 / 13pro>s23
_KR0N0S_
Active Level 8
Galaxy S
Tabiki s23.
Pil ömürleri yakın ama tasarım, oyun ve kamera konusunda samsung daha iyi. S23>iphone 14

https://youtu.be/y0HJqRGPaR4?si=jwHklW0z5CEFwMk8
meteh4nS23
Active Level 4
Galaxy S
Hocam oyun oynamıyorsanız ve sosyal medyada çok fazla post/hikaye paylaşıyorsanız iphone13 ama bunun dışındaki eventlerde s23.
G36KRALBASKAN
Active Level 8
Galaxy S
S23 38k fiyat bandı görürseniz stok azalmış diye fiyatı yukseltiler onun yerine s23 plus almak mantıklı düz s23 38k gibi para vermek yerine
Lahmacunn
Active Level 5
Galaxy S
Hocam s23 kullanıyorum iki konu hariç s23 derim ben. Bu konulardan birincisi kamera(iphone kamerası daha dengeli gözlemlerime göre,açık havada Samsung daha canlı oluyor lakin genele vurunca iphone farkını belli ediyor) ikincisi ise ios uzun yıllar daha stabil sorunsuz çalışıyor Android yaklaşık iki yılın ardından teklemeye başlıyor.
0 Likes
gizliyim
Active Level 3
Galaxy S
S23 alırdım ben sana da tavsiye ederim
Freedy62
Active Level 5
Galaxy S
İPhone 13 kullandım 2 kamerası var ,çentikli ekran kötü duruyor bence ,AOD yok , müzik indiremiyorsun...vb s23 daha iyi bence ama yine de sen bilirsin