cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

s21 ultra degisim sorunu ve nedeni

(Topic created on: 01-15-2021 10:57 AM)
330 Views
bircan1981
Beginner Level 5
Options
Galaxy S

Neden degisim kampanyasina s20 Fe yi dahil etmediniz. Senelerdir samsung almayacam müşteriyi yanilttiginiz icin derken hadi bir sans olsun s20 fe yi aldim. Bunun hikayeside şöyle bir ara bada isletim sistemi platformu kurmustunuz buna istinaden bada isletim sistemiyle calisan telefon aldim arkasinda duracagiz diye sozleriniz olmuştu. Hatta wp ve bir cok programı entegre edicez denildi ve ardindan bada gelistirmeyi biraktik dediniz , o anda bütün bada isletim sistemi kullanan telefonlar cöp oldu ogunden beri samsung kullanmadim da ki hadi tekrar kullanmaya basliyayim dedigim 2 ay oncesine kadar. Yine magdur oldum. Tesekkurler musteri memnuniyetiniz icin yine sogudum sizden. Neden s20FE uvey evlat duruma düştü. Neden her samsung almaya niyetlendigimde boyle bir mağduriyet yaşıyorum ben.

image

3 Comments
ArslanBey
Active Level 5
Galaxy S
yazdığından bişey anlamadım.
bircan1981
Beginner Level 5
Galaxy S
çünkü boyle bir girisimde bulunmamissinizdir ondan. samsung site uzerinde eski telefonunu getir yebo telefonu indirimle al kampanyasin dan s20 Fe yi koymamislar neden diye soruyorum kendi telefonlari bide
Cykros
Active Level 5
Galaxy S
bence telefon almadan önce benim fikrimce amiral gemilerinden al s20fe de amiral gemisinden ama alt modeli yani ultrada olan tüm özellikler yok alacaksan en üst modeli al s serisi alırsan s ultra note alacaksanda en üst modeli al çünkü bunlarda herşey mevcut nadiren hata olur.