cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

s21 ultra cihazim inanılmaz isiniyor

(Topic created on: 03-04-2021 09:43 PM)
200 Views
Omer1100
Active Level 1
Options
Galaxy S

s21 ultra cihazim inanılmaz isiniyor , hata raporu da yolladim ama donus alamadim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Omer1100,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulamasından hata raporu gönderim işlemi sağladıysanız eğer, gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kime göre çok ısınıyor? her neyse Exynos işlemcilerin çok ısınması normal :d
Omer1100
Active Level 1
Galaxy S
hocam cihazda 3 dk super dengeli acik mod 60 fps modunda video cektim , hem bulanik cekiyor hemde isinmadan elim yandi . alali 1 hafta oldu
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
İade etmeni cidden öneririm çünkü Exynos işlemcilerin düzelmesi için bir kaç sene var.
Omer1100
Active Level 1
Galaxy S
yani 4 yil huawei p20 pro kullandim , bunu alana kadar ne isinma ne donma yasadim . bu cihazda hiz donanım efsane ama bu isinma beni soguttu gerçekten
Omer1100
Active Level 1
Galaxy S
yani bu kadar para verip hala bu dertlerle ugrasmam beni sasirtti
Galaxy S
s10e dede aynı sorun var kamera harbiden çok ısıtıyor telefonu
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Omer1100,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulamasından hata raporu gönderim işlemi sağladıysanız eğer, gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes