cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

s21 "Type C To 3.5mm" Dönüştürücü Çalışmıyor

(Topic created on: 08-30-2021 02:42 AM)
2518 Views
gokhan34
Active Level 2
Options
Galaxy S

Samsung S21 telefon aldım. 3.5 mm kulaklık girişi olmadığından bir de orjinal xiaomi dönüştürücü aldım ancak dönüştürücüyü taktığımda "USB aygıtı desteklenmiyor" hatası alıyorum. Çoğu kişide var sanırım aynı sorun. Acaba sadece Samsung ürünlerini mi destekliyor telefon. Öyleyse neden uyarı yok bu konuda. Boşuna mı aldım ben dönüştürücü şimdi.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba gokhan34,

Type- C kulaklık girişine sahip cihazlarımızda, 3,5 mm’lik jack girişli kulaklık kullanmak isteyorsanız Samsung onaylı orijinal dönüştürücü kullanılması gerekmektedir.

Galaxy cihazınız  ile Analog yazılı USB ses aksesuarlarını kullandığınız takdirde, ses aksesuarlarından ses duyamazsınız ve Galaxy cihazınız yalnızca Dijital tip USB ses aksesuarlarını desteklediğinden bu normal bir durumdur. Kablolu kulaklık veya donanım gibi USB ses aksesuarlarını kullanmak istiyorsanız lütfen, Galaxy cihazını  ile kullanmaya çalıştığınız USB Type-C kulaklık veya donanımın Dijital tip USB Ses ürünleri olduğundan emin olun. Ayrıca, bazı Type-C kulaklıklar ve donanımlar cihazınızla uyumlu olmayabileceği ve bazı özellikler doğru şekilde çalışmayacağı için satın almadan önce bunların cihazınızla uyumlu olduğundan emin olun.

Samsung tarafından üretilen USB Type-C ses aksesuarlarından sonra üretilenler hariç diğer tüm ürünler Dijital tipte USB ses ürünlerini destekler. Ve bu ürünlerin üzerinde “Analog” ifadesi yazar.

https://shop.samsung.com/tr/usb-kulaklik-adaptoru/?integration_color=Beyaz

Linkte ki ürünü temin ederek kullanım sağlayabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba gokhan34,

Type- C kulaklık girişine sahip cihazlarımızda, 3,5 mm’lik jack girişli kulaklık kullanmak isteyorsanız Samsung onaylı orijinal dönüştürücü kullanılması gerekmektedir.

Galaxy cihazınız  ile Analog yazılı USB ses aksesuarlarını kullandığınız takdirde, ses aksesuarlarından ses duyamazsınız ve Galaxy cihazınız yalnızca Dijital tip USB ses aksesuarlarını desteklediğinden bu normal bir durumdur. Kablolu kulaklık veya donanım gibi USB ses aksesuarlarını kullanmak istiyorsanız lütfen, Galaxy cihazını  ile kullanmaya çalıştığınız USB Type-C kulaklık veya donanımın Dijital tip USB Ses ürünleri olduğundan emin olun. Ayrıca, bazı Type-C kulaklıklar ve donanımlar cihazınızla uyumlu olmayabileceği ve bazı özellikler doğru şekilde çalışmayacağı için satın almadan önce bunların cihazınızla uyumlu olduğundan emin olun.

Samsung tarafından üretilen USB Type-C ses aksesuarlarından sonra üretilenler hariç diğer tüm ürünler Dijital tipte USB ses ürünlerini destekler. Ve bu ürünlerin üzerinde “Analog” ifadesi yazar.

https://shop.samsung.com/tr/usb-kulaklik-adaptoru/?integration_color=Beyaz

Linkte ki ürünü temin ederek kullanım sağlayabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes