cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

s20fe kulaklık

(Topic created on: 12-22-2021 08:59 AM)
419 Views
mseha61
Active Level 2
Options
Galaxy S

s20 fe aldım  bir hafta bile olmadı lakin aux type c cevirici olarak kendi ürününüz çok  pahali ve basit iki günde kopacağı belli  evet tabi sizde haklısınız  ama fiyatı  aşırı  yüksek  altüstü  bir  kablo  5 cm var yok   ne örgü  kablo var ne baska bisey telefonun yanindada gelmiyor ki aksina telefonun yanında  gelen sarj kablosu o kadar inceki  10-15 tl lik kablolar daha sağlam    telefona baglayabilmemiz icin kabloda ne ozellik olmasi gerekmekte yuksek fiyat vermek istemiyorum cabucak bozulacak birseye

3 Comments
Snakeahmet
Active Level 6
Galaxy S
Ben o dönüştürücüyü yaklaşık 3 aydır kullanıyorum s20 fe de hiç sorun çıkarmadı
mseha61
Active Level 2
Galaxy S
sorun cikarma degin incecik kablo kirilma kablo kopma ihmtimali cok yuksek
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba mseha61,

Type- C kulaklık girişine sahip cihazlarımızda, 3,5 mm’lik jack girişli kulaklık kullanmak istiyorsanız, Samsung onaylı orijinal dönüştürücü kullanılması gerekmektedir.

Galaxy cihazınız ile Analog yazılı USB ses aksesuarlarını kullandığınız takdirde, ses aksesuarlarından ses duyamazsınız ve Galaxy cihazınız yalnızca Dijital tip USB ses aksesuarlarını desteklediğinden bu normal bir durumdur. Kablolu kulaklık veya donanım gibi USB ses aksesuarlarını kullanmak istiyorsanız lütfen, Galaxy cihazını  ile kullanmaya çalıştığınız USB Type-C kulaklık veya donanımın Dijital tip USB Ses ürünleri olduğundan emin olun. Ayrıca, bazı Type-C kulaklıklar ve donanımlar cihazınızla uyumlu olmayabileceği ve bazı özellikler doğru şekilde çalışmayacağı için satın almadan önce bunların cihazınızla uyumlu olduğundan emin olun.

Samsung tarafından üretilen USB Type-C ses aksesuarlarından sonra üretilenler hariç diğer tüm ürünler Dijital tipte USB ses ürünlerini destekler. Ve bu ürünlerin üzerinde “Analog” ifadesi yazar.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes