cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

s20fe batarya sorunu ve iade! Lütfen yardımcı olun

(Topic created on: 10-11-2021 01:58 PM)
435 Views
baatuhann
Active Level 1
Options
Galaxy S
s20fe snapdragon işlemcili telefonum alalı 12 gün oldu aldığım ilk gün sarjın 20dakika da 20 gitmesi üzerine günün akşamı cihazı servise verdim serviste 3 gün kaldıktan sonra cihazda sorun yok diye geri verdiler. Forumlarda okuduguma göre bazı kişiler bu sorunla karşılaşmış 3 4 sarjdan sonra batarya biraz düzelmiş fakat yine de tatmin edici bir düzeye gelememiş. Ben yine de 3 kere pili boşaltıp fulledim yine aynı şekilde sarjı bitiyor. Ben bu cihazı iade etmek istiyorum fakat kurulum yaptım diye iade almıyorlar neymiş efendim sim takmayacakmışım ya da kurulum yapmayacakmışım! ben bunları yapmadan cihazı nasıl kullanmaya başlayıp sarjın hızlı bitip bitmediğini anlayabilirim? o zaman kardeşim kutunun üzerine kurulum yapmadan önce biraz takılın sarjı iyi ise sonra kurulum yapın diye bir ibare koyun. Ben bu cihazı iade etmek istiyorum sarjı çok kötü günde 3 kez sarja takmak gerekiyor bir de sıfır cihaz olduğu halde. Bende j7 prime vardı 6 senelik ölü bataryalı cihaz o bile s20fe nin bataryasından iyi. Arkadaşlar servise geri göndersem yine geri yollayacaklar çünkü cihazın bataryası sıkıntılı değil cihazın bataryası işlemciyi kaldıramadığı için sarjı hızlı bitiyor. Ben öğrenci adamım 2 senedir kenara para ata ata aldım bu cihazı ALLAH aşkına bana bir gösterin iade etmek istiyorum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Members_tIBcZc3,

Talebinizi ilgili ekiplerimize ilettik. En kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

11 Comments
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy S
Ortalama 1 ay böyle kullandıktan sonra tekrar bakın. Daha yeni almışsınız cihazı.
baatuhann
Active Level 1
Galaxy S

tüketici haklarına  başvurcam 1 ay sonraki cihazı almazlar sanmıyorum

0 Likes
abdu1lahh
Active Level 5
Galaxy S
2 aydır s20fe kullanıyorum 120hz açıkken en kötü 6-6.30 saat ekran açıklığı süresi veriyor. Sendeki cihazın ya pili optimize olmamış ya da cihazında ciddi bir sıkıntı var
baatuhann
Active Level 1
Galaxy S

bana da öyle geldi

0 Likes
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Snapdragon serisi yapmamasi gerekiyor genelde herkes exynossa kızıyordu demekki her turlu islemcide sıkıntı olabiliyor.ins bir kac kullanim sonrasi duzelir genelde ilk kullanim icin batarya acilmasi için gerekli zaman oluyor deniyor sonra oturuyor sarji deniyor 120 hz demi kullaniyorsunuz birde kullandiginiz oyunlar da sarji bitirebiliyor ama duzelir diye düşünüyorum ben yinede birde sifirlayin tekrar deneyin kimisi bu sekilde çözüm buluyor her yolu denemek lazım
baatuhann
Active Level 1
Galaxy S

2 kez sıfırladım. Samsung pişmanlıktır!

0 Likes
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Aaa ozaman degisim talep edin ya olmamasi lazim o sekilde haklısınız
0 Likes
Kadir_196
Active Level 4
Galaxy S
İşlemci Snapdragon da olsa Ender Dragon da olsa Samsung 4000 mah batarya koyup yazılımla daha da kötü ediyor
01a65
Expert Level 2
Galaxy S
Samsung Galaxy s20 f e Snapdragon 865 işlemcili olandan ben de kullanıyorum Benim kimin şarjı da 4-5 saat dayanıyor sen illaha değiştireceğim Yani iade edeceğim diyorsan tüketici hakem heyetine başvur