cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

s20 + güncelleme sonrası aşırı isinma

(Topic created on: 06-25-2022 01:30 AM)
79 Views
Bulent35
Active Level 1
Options
Galaxy S

25 haziran da yaptığım son güncelleme den sonra telefon asiri ısınıyor ön arka kamera geçişleri yavaşladı tekefonda da genel bir ağırlaşma oldu 

18 Comments
belco
Active Level 6
Galaxy S
Donanım yazılımı sürümünden de anlayabileceğiniz gibi, bu güncelleme yalnızca en son güvenlik düzeltmelerini getirir ve yeni özellikler veya güvenlikle ilgili olmayan iyileştirmeler açısından sunabileceği hiçbir şey yoktur. Haziran 2022 güvenlik düzeltme eki, bazıları Bluetooth, Wi-Fi ve QR tarayıcı işleviyle ilgili olanlar da dahil olmak üzere Samsung'un yazılımındaki birkaç güvenlik açığını düzeltir. Değişken önem derecesine sahip 60 güvenlik açığına ek olarak beş kritik güvenlik açığı düzeltildi.
0 Likes
Bulent35
Active Level 1
Galaxy S
benim yüklediğim sefve6
0 Likes
Bulent35
Active Level 1
Galaxy S
ama haziran başıda bir güncelleme gelmişti
0 Likes
Bulent35
Active Level 1
Galaxy S
ön kameradan arkaya geçmek için 5 6 sn bekliyor güzelim telefon bir acaip oldu 😡
0 Likes
faneditionn
Active Level 8
Galaxy S
Arkadaş haklı. Güncellemeden sonra normal kullanımda bile ısınma oluyor. Özellikle arka kamera kısmı ısınıyor. Cihaz: S20 FE SD
0 Likes
belco
Active Level 6
Galaxy S
Ayni guncellemeyi ben kullaniyorum bi sikinti yok s20 plus canavar bu guncelleme gayet iyi
G985FXXSEFVE6
0 Likes
Bulent35
Active Level 1
Galaxy S
nezaman geldi size guncelleme ? ben 15 gün önce de bu yapım numarasi ile guncelledim bu gece yeni geldi tekrar geç saatlerde ve kısa bir guncelleme ondan sonra böyle oldu
0 Likes
belco
Active Level 6
Galaxy S
Temuz guncellemesi teste su an avrupa icin bir hafta icersinde yayinlanir turkiye temuzun ortasinda alirScreenshot_20220625-014617_CheckFirm.jpg
0 Likes
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy S

Telefonu yedekleyip sıfırla yine sorun devam ediyorsa ya da çok ısınma şuan bile varse servise götürmen gerekir.

0 Likes