cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

s20 fe dokunmatik problemi

(Topic created on: 10-22-2020 09:29 AM)
1410 Views
OzanKizilirmak
Active Level 1
Options
Galaxy S

Arkadaslar oyun oynarken özellikle pubg dokunmatik düzgün çalışmıyor son güncellemeyide yaptıktan sonra iyice bozuldu telefonu iade etme gibi şansımız varmı yada düzelmesi için önerisi olan benim gibi sıkıntı yaşayanlarda var araştırmama göre çözüm bulan varmi

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung members uygulamasina girin ve yardım alin sekmesine gelin>interaktif kontrollere gelin>dokunmatik testine basin ve ekraninizdaki tüm kutucuklara parmaginizi surükleyerek doldurunuz kutucukları doldurursaniz ve tamamlajirsa bir sorun yoktur guncelleme hatasidir ayarlar>genel yonetim>sıfırla>Fabrika ayarlarına don yapiniz.
sorun hâla düzelmz ise Samsung Members ana menüsündeki artı(+)ikonuna tıklayarak hata raporu göndere bas ve sorununuza uygun olan seçeneği seçip sorununuzu anlatıp gönderin.
(Hata raporuna en geç 2 gün içerisinde geri yanıt verilir)
ve yeni bir güncelleme bekleyiniz

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung members uygulamasina girin ve yardım alin sekmesine gelin>interaktif kontrollere gelin>dokunmatik testine basin ve ekraninizdaki tüm kutucuklara parmaginizi surükleyerek doldurunuz kutucukları doldurursaniz ve tamamlajirsa bir sorun yoktur guncelleme hatasidir ayarlar>genel yonetim>sıfırla>Fabrika ayarlarına don yapiniz.
sorun hâla düzelmz ise Samsung Members ana menüsündeki artı(+)ikonuna tıklayarak hata raporu göndere bas ve sorununuza uygun olan seçeneği seçip sorununuzu anlatıp gönderin.
(Hata raporuna en geç 2 gün içerisinde geri yanıt verilir)
ve yeni bir güncelleme bekleyiniz
0 Likes
Galaxy S
sıfırlama hariç hepsini yaptım sıfır cihazı yeniden sıfırlayıp tekrar denim
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Sıfırlayın.
sorun düzelmez ise yeni bir guncelleme bekleyin kasim bası gelecektir.
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba Ben ÆX51

sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum daha önceden bir arkadaş da buna benzer bir gönderi açmıştı yani size tavsiyem hata raporu gönderin ve gelecek güncellemeyi bekleyin

Samsung members> yardım al> hata raporu adımlarını takip ederek gönderebilirsiniz
0 Likes
Galaxy S
hata raporuda gönderdim kendi ekran kaydınızı alın diyor dokunmayı algılamayan ekranın görüntüden nasil anlayacaklar
xcxlxr
Active Level 7
Galaxy S
güncelleme ile düzeltilir başta note 10 lite için de böyle bir sıkıntı var idi ve güncelleme ile düzeltmişlerdi.
0 Likes
archilles33
Active Level 6
Galaxy S
Sammobile'da okumuştum, çoğu kişi bu problemi yaşamış s20 fe ile. Genel bir sorun. Sıfırlamanın işe yarayacağını sanmıyorum. Bence servise götürün ve değişim isteyin.
0 Likes
Galaxy S
öyle yapacağım bende
0 Likes