cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

s10plus

(Topic created on: 03-04-2021 10:21 PM)
123 Views
abuzittin07
Active Level 6
Options
Galaxy S

S10plus  android 11 yüklendikten sonra uygulamalar da gezinirken kapanıyor.ilk başlarda uygulama hatası sandım ama birkaç gündür neredeyse her uygulamada olmaya başladı.bu android 11 tam bir pişmanlık 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy S
Sana önerim sorunu yaratan uygulamaları silip tekrar yükle eğer sorun devam ederse,

1)Samsung Members - Yardım al - Hata raporları sayfasından hata raporu gönderin.Hata raporuna birkaç gün içinde geri dönüş sağlanıyor.Hata raporundan olumlu bir sonuç alamazsanız,

2)Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.Yedekledikten sonra cihazınızı sıfırlayabilisiniz.

View solution in context

6 Comments
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy S
Bende s10+ kullanmaktayım böyle bir sorunla karşılaşmadım genellikle hangi uygulamalarda denk geliyorsun bu duruma
Solution
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy S
Sana önerim sorunu yaratan uygulamaları silip tekrar yükle eğer sorun devam ederse,

1)Samsung Members - Yardım al - Hata raporları sayfasından hata raporu gönderin.Hata raporuna birkaç gün içinde geri dönüş sağlanıyor.Hata raporundan olumlu bir sonuç alamazsanız,

2)Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.Yedekledikten sonra cihazınızı sıfırlayabilisiniz.

abuzittin07
Active Level 6
Galaxy S
flo letgo istigram bunlarda sıkıntı oluyo.yoktu önceden şimdi başladı.hergun yeni bisey cikiyo 11 den sonra
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy S
Yukarıda söylemiş olduğum yolları denemenizi öneririm.
PriceTR
Active Level 8
Galaxy S
Büyük güncellemelerden sonra cihazın içindeki uygulamalarda uyumsuzluk sorunu yaşanabiliyor. Cihazınızı sıfırlarsanız çok yüksek ihtimalle probleminiz geçecektir.
abuzittin07
Active Level 6
Galaxy S
sıfırladım. uygulamari yeniden kurdum.