cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

s10e

(Topic created on: 05-20-2020 05:18 PM)
147 Views
çağla
Active Level 2
Options
Galaxy S

Bugün tüm korkularımı yenip teknik servise gittim. Başarı teknik servisi (Ankara) ile ilgili yazilan şikayet yazıları özellikle gözümü çok korkutmuştu. Klavye sorunumu anlattım. Çok güzel ilgilenildi. Çok güler yüzlü ve çözümsel insanlardı. Bir saat içinde sorunum çözüldü. Buradan bana cevap veren moderatörlere de başarı teknik servisinin çalışanlarına da teşekkür ediyorum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba çağla,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba çağla,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes