cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

s10+ one ui 3.0 güncellemesi sonrası ısınma

(Topic created on: 02-05-2021 03:57 PM)
584 Views
Yetkin
Active Level 5
Options
Galaxy S

Merhabalar, 

Dünkü güncelleme sonrası telefonun sıcaklığı 41 derecelere kadar çıktı daha sonra 30 lara indi ama bugün normal kullanımda yine 40 dereceleri gördüm. Şuanda ortalama 36 derecelerde çalışıyor. Güncelleme öncesi telefon buzdolabı gibiydi 26-27 derece oluyordu en fazla. Ayrıca 3 saat ekran süresiyle şarjım %45 e indi şuanda sanırım pil de biraz fazla gidiyor umarım yakında düzeltilir. Benden başka bu sorunu yaşayan oldu mu?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Yetkin,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
10 Comments
GodGuest
Active Level 4
Galaxy S
yakında düzelir muhtemelen ve telefon yeni güncellendi ve kullanımınıza bağlı olarak pili zamanla optimize edecektir..

ve muhtemeln ilerki gelecek guncellemelerle bugları ve benzeri sorunlarıda çözerler tıpkı android 10 ilk geldiğindeki gibi..
Yetkin
Active Level 5
Galaxy S
Umarım düzelir telefonumdan çok memnunum çünkü. Telefonu fabrika ayarlarına döndürmeyi düşünüyorum işe yarar belki.
GodGuest
Active Level 4
Galaxy S
işe yarayacağını pek sanmıyorum ama deneyebilirsiniz..
ama böyle sorunlar her sürüm guncellemesinde ilk başlarda olan şeyler o yüzden pek takmaya gerek yok bence..
ilerde ufak bir güncellemeyle düzelir bence
Yetkin
Active Level 5
Galaxy S
teşekkürler cevabınız için
Galaxy S
dün s10 plusa güncelleme mi geldi
Yetkin
Active Level 5
Galaxy S
Evet
0 Likes
Galaxy S
one ui 3 güncelemesimi
0 Likes
Yetkin
Active Level 5
Galaxy S
evet :)
0 Likes
SametKAPLAN
Active Level 7
Galaxy S

ONE UI 3.? güncellemesi yakında ONDE UI 3.0 kullanan kullanıcılar için gelicek. Ayrıca bu bana göre normal sonuçta telefonun sistemini yenilediniz. Bilgisayarlarda böyle, format sonrası belli bir zaman boyunca cihaz sisteme ayak uydurmak için zorlanır. Zamanla düzelicektir. İyi günler...