cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

s10 lite type c sorunum var

(Topic created on: 09-04-2020 08:12 PM)
419 Views
ozumozgury
Active Level 1
Options
Galaxy S

S10 lite kullanıyorum type c girişi sadece eski tip hızlı şarjları görüyor. Kendi orijinal şarj cihazını tanımıyor. Aynı zamanda kendi kablosuyla veya herhangi type c kablo ile bilgisayara bağlanamıyorum. Aynı zamanda samsung un kendi ürünü typc usb belleğini görmüyor

Bu tip bir sorun yaşayan var mı

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ÆX512
Active Level 6
Galaxy S
size tavsiyem Samsung members uygulaması üzerinden USB şarj aleti testi yapın bunun için Samsung members ana sayfası üzerinden alt taraftan yardıma bölümüne gelin interaktif controller bölümüne Tıklayın ve USB şarj aleti testi yapın kötü çıkarsa Muhtemelen sorun kablo veya şarj aletini de

View solution in context

Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy S
Şarj girşinde toz vs. varsa bu durum yaşanabilir. Şarj girişini temizleme ile ilgili internetten araştırma yapıp, temizledikten sonra tekrar deneyerek gözlemleyin.

Şarj söketinde arıza olması ihtimaline karşın cihazı servise göstere bilirsiniz.

Umarım sorununuz en kısa zamanda çözülür.

View solution in context

3 Comments
Solution
ÆX512
Active Level 6
Galaxy S
size tavsiyem Samsung members uygulaması üzerinden USB şarj aleti testi yapın bunun için Samsung members ana sayfası üzerinden alt taraftan yardıma bölümüne gelin interaktif controller bölümüne Tıklayın ve USB şarj aleti testi yapın kötü çıkarsa Muhtemelen sorun kablo veya şarj aletini de
ozumozgury
Active Level 1
Galaxy S
Deneyeyim ama düşük ihtimal. çünkü samsung mağazasında sıfır ürün ile denedim sonuç aynı.
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy S
Şarj girşinde toz vs. varsa bu durum yaşanabilir. Şarj girişini temizleme ile ilgili internetten araştırma yapıp, temizledikten sonra tekrar deneyerek gözlemleyin.

Şarj söketinde arıza olması ihtimaline karşın cihazı servise göstere bilirsiniz.

Umarım sorununuz en kısa zamanda çözülür.