cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

s10+ android 11 pil sorunu

(Topic created on: 02-12-2021 04:10 PM)
369 Views
Bayram32
Expert Level 2
Options
Galaxy S

Cihazda 1 2 saat ekran süresi düştü ve bu cihazı eskiye getirmek için format atıp cihazı yeniden kursam bisey fark eder mi yoksa yeni güncellemeyi mi beklemeliyim?

6 Comments
orhanbaba29
Beginner Level 2
Galaxy S
kardeşim benim s10 plusta güncellemeden sonra mahvoldu değişik değişik kasmalar yavaşlamalar oyunlarda kasmalar ısınma erken şarj bitme vs bir sürü saçma sapan işler oldu nefret ettim telefonumdan bu kadar seri bir telefon nasıl bu hale getirilir ben anlam veremiyorum bir an önce bunu onarıcı bir güncellemeyle düzeltmelerini bekliyorum başka türlü düzelmiyor ben 2 3 defa fabrika ayarlarına sıfırladım hiçbir düzelme olmadı
Bayram32
Expert Level 2
Galaxy S
sarj durumu hala aynı ozaman . Bende bir oneri aldimda birkaç saat uzadığını söyledi ama yapmayacağım bi sonraki guncelleme bekleyelim .
orhanbaba29
Beginner Level 2
Galaxy S
şarj sıkıntısını anlarım belki erken bitmesi çok can sıkmaz ama ben telefonun o kadar seriliğine alıştım uygulamalar arası geçişlerde kasmalar takılmalar bildirim çubuğunun aşağı yukarı hareketlerinde kasmalar oyunları vs hiç söylemiyorum bile kafayı yedirtecek derece iğrenç bir güncelleme olmuş 10da hiç olmayan sorunlar çıktı ortaya eski hali daha güzeldi androidin zaten s10 plusa ilk getirecekleri zaman sorun olduğunu **bleep** ettikleri için ertelemişlerdi güncellemeyi s10 plus kullanıcılarının çoğunda sıkıntılar var demekki tam anlamıyla sıkıntıları çözmeden bize gönderdiler güncellemeyi
Bayram32
Expert Level 2
Galaxy S
sıkıntı su bende olmayan hatalar bazı kullanicilarda var örneğin bu kasma geçişlerde donma vs bende yok ama bazılarında var
yako
Active Level 4
Galaxy S
arkadaşlar bendede aynı sorunlar var hata raporu oluşturdum ama teknik heyetten gelen rapor sonucu ayarlar güncellemeler ekran parlaklık ayarlarını ayarlayın en yakın samsung servisine başvurun başka bisey yok
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Bayram32,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızda, güncelleme öncesinde yüklü olan uygulamalar bir önceki işletim sistemi ile optimize edildiğinden dolayı, güncel olan işletim sisteminiz ile optimize edilmemiş olabilir. Yüklü olan uygulamalarınızın geliştiricileri de güncel olan işletim sistemine optimize edilmiş versiyonlar yayınladıklarında, eski pil performansınıza kavuşabilirsiniz. Telefonunuzu fabrika ayarlarına tekrar ayarlayıp kurmak çoğu kez çözüm sağlamaktadır.

Android İşletim Sistemi güncellemesi sonrasında, yüklü olan uygulamalarınız için de Google Play üzerinden güncellemelerini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Sıfırlamadan önce bilgileri yedekleme işlemi için, aşağıda yer alan programı bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD