feridearzu
Active Level 2

Sordugum sorunun yorumlari siliniyor su soruyu sormustum 

Arkadaslar bu konu hakkinda bilgi sahibi arkadaslar oldugunu dusunerek sorumu paylasmak istiyorum.Samsung amiral serisi telefonlarin sarj dongusu 500 mu 800 mu acaba? Iphone aciklikla 500 oldugunu belirtti samsung un kac acaba simdiden teşekkürleer 
1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Moderator
Moderator

Merhaba feridearzu,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Cihazlarımızda yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Cihazlarımız için belirlenen resmi bir şarj döngü sayısı bulunmamaktadır. Pil ömrünü uzun tutmak için aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı
bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın

Değerli görüşleriniz bizim için çok değerli olduğundan dolayı, geri bildiriminizi ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
4 Yorum
KEMKA
Active Level 2
Samsung bununla ilgili bir açıklama yapmadı diye biliyorum
Yanıtla
Yükleniyor...
feridearzu
Active Level 2
tesekkur ederim bilginiz vardir diye sordum sagolun
Yanıtla
Yükleniyor...
Moderator
Moderator

Merhaba feridearzu,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Cihazlarımızda yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Cihazlarımız için belirlenen resmi bir şarj döngü sayısı bulunmamaktadır. Pil ömrünü uzun tutmak için aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı
bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın

Değerli görüşleriniz bizim için çok değerli olduğundan dolayı, geri bildiriminizi ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
feridearzu
Active Level 2
tesekkur ederim tum ayarlari yaptim fabrika ayari yazilim guncelleme akliniza gelebilecek herseyi ve soylediginiz herseyi yaptim batarya omru cok kotu ve resmi aciklama olmasada ortalama sarj dongusu bilinebilir ben bunu ogrenmek istiyorum bilen arkadaslar yaziyor sagolsunlar ancak yorumlar siliniyor okuyamiyorum
Yanıtla
Yükleniyor...

Galaxy UNPACKED