cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

pil aşınması

(Topic created on: 07-07-2020 09:43 PM)
229 Views
kemalozay
Active Level 5
Options
Galaxy S

Arkadaşlar iyi akşamlar pilimin ne kadar aşındığını nasıl öğrenebilirim iostan yeni geçtim orda pil bilgileri yazıyordu 1 yılda100 de 90 kaldı diye vs cihaz s10 e yardımcı olabilicek biri varmı bu konuda 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy S
Samsung membersa gir ortadaki yere bas orda interaktif kontrol ve başka bir test daha var o testleri yap pil kısmında iyi yazıyosa durumu iyidir

View solution in context

0 Likes
7 Comments
S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy S
uygulamalar kullanmamanı tavsiye ederim
0 Likes
Solution
Galaxy S
Samsung membersa gir ortadaki yere bas orda interaktif kontrol ve başka bir test daha var o testleri yap pil kısmında iyi yazıyosa durumu iyidir
0 Likes
kemalozay
Active Level 5
Galaxy S
teşekkür ederim iyi yazıyo sadece 90 mı kaldı 95 mi kaldı rakam olarak merak etmiştim öyle bir olay yok burda sanırsam iyi akşamlar
0 Likes
Galaxy S
Rica ederim sağ üstten çözüm olarak kabul ederseniz sevinirim iyi akşamlar :) bu arada maalesef öyle sayısal olarak yok :(
0 Likes
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba ben Nazif,

Samsung members üzerinden interaktif kontrollere gelerek pilinizi kontrol edebilirsiniz.
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba ben Bolt!

Samsung Members ana sayfasına gelip alttan "Yardım alın" seçin. karşınıza gelen ekranda "interaktif kontroller" bölümünü seçin. Sonrasında "Pil" seçerek pil sağlığını kontrol edebilirsiniz.

Maalesef samsung cihazlarında Ios 'daki gibi pil sağlığını "%" 'si ile gösterme gibi bir özellik bulunmuyor.

3. Parti uygulamalar ile pil sağlığını göre bilirsiniz. Fakat bu uygulamaların gösterdiği değerin tamamen doğru olduğu söylenemez.
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy S
Tebrik Ederim Çok Güzel açıklama olmuş. Tek demek istediğim her yardımda bence Merhaba ben Bolt! deme bence. :) Tabi benim düşüncem senin düşüncene de sonuna kadar saygı duyarım. ❤