cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

one ui 3.1 ne zaman gelecek

(Topic created on: 02-25-2021 11:28 AM)
563 Views
Akkayadil
Active Level 3
Options
Galaxy S

Cihazım s10 lite one ui 3.1 güncellemesi ne zaman gelecek bilen var mı? Aynı zamanda da bu güncellemeden sonra telefonu sıfırlamaya gerek var mı?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy S
Cihazı sıfırlayıp sıfırlamamak size kalmış. One UI 3.0 kadar büyük bir güncelleme değil. Ama ben sıfırlamayı düşünüyorum ve tavsiyede ediyorum. Çünkü birkaç yeni özellik eklenecek.

View solution in context

Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Akkayadil,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Ürün için güncelleme yayınlandığında, bildirimi telefonun ekranına düşecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

MOD

View solution in context

8 Comments
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy S
Tahminimce Nisan ayına kadar gelir.
Akkayadil
Active Level 3
Galaxy S
android 12 gelecek mi bizim cihazlara bi bilgin var mı kral
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy S
Android 10 ile çıktı çihazlarımız. Üç yıllık güncelleme politikası ile Android 11,12 ve 13 sürümlerini kesin olarak alacak.
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy S
Tabii bu tahmini bir süre. Almanya da Note10plus için yayınlanmış 3.1 güncellemesi.
Akkayadil
Active Level 3
Galaxy S
peki ne yeniliklerle gelecek bu güncelleme bi bilgin var mı kral
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy S
Bu cihazdan cihaza değişebilir. Ağırlıklı olarak kamera üzerine yenilikler sunacak bir güncelleme muhtemelen. Tabii farklı değişikliklerde gelecektir.
Solution
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy S
Cihazı sıfırlayıp sıfırlamamak size kalmış. One UI 3.0 kadar büyük bir güncelleme değil. Ama ben sıfırlamayı düşünüyorum ve tavsiyede ediyorum. Çünkü birkaç yeni özellik eklenecek.
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Akkayadil,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Ürün için güncelleme yayınlandığında, bildirimi telefonun ekranına düşecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

MOD