cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

kamera s10+

(Topic created on: 02-15-2021 01:23 PM)
81 Views
kanarya17
Active Level 4
Options
Galaxy S

Arkadaşlar kamera uygulaması aşırı derecede şarj yiyor.

image

9 Comments
qhazarq
Beginner Level 2
Galaxy S
yuh
abuzittin07
Active Level 6
Galaxy S
hosgeldin aramıza.ben kamerayı acmayali 2 ay oluyor.korkuyom açmaya 1 dakikada %2 den fazla sarj tuketiyo
kanarya17
Active Level 4
Galaxy S
kanka güncellemeden önce bi ara bayağı bi kullandım 40 dakika kadar fotoğraf video çekiyordum 18 gitmişti net hatırlıyorum hatta daha da az ama bugün 40 dakika kullansam 60/70 arası gider ahahaha gülüyorum vallahi
abuzittin07
Active Level 6
Galaxy S
aynen birader video çekmiyorum resimde yok.sarj rokete takiyo resmen.tlf nü satmayi bile düşünüyorum. ben herseyi kistiktan sonra ne anladım bu isden
abuzittin07
Active Level 6
Galaxy S
40 dakka video foto çeksem yüzde 18 gitse bu cihaz kral olur bende.
kanarya17
Active Level 4
Galaxy S
Bu cihaz zaten kraldı şu an soytarı yaptılar sağol samsung sağol android
abuzittin07
Active Level 6
Galaxy S
daha önce elinde Power bankla dolaşmak istersen s10plus al demişlerdi haklıymış adamlar ya 🤣🤣🤣
kanarya17
Active Level 4
Galaxy S
şöyle bi gerçek var ben şarjı çok dayanan amiral gemisi görmedim kuzenim de 12 pro max var daha 1 aylık cihaz power banki sürekli cihazın altında geziyor
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba kanarya17,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD