cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

iPhone 11 vs Galaxy S21 FE

(Topic created on: 03-29-2022 11:50 PM)
737 Views
kkoguzkk
Active Level 5
Options
Galaxy S

Bugün bir teknoloji mağazasında iPhone 11 ile Kendi telefonum olan Galaxy S21 FE'nin kameralarını karşılaştırdım ve arada inanılmaz bir **bleep** var. Alırken iPhone 11 ile S21 FE arasında kalmıştım ve iyiki Samsung almışım. Teşekkür ederim Samsung ❤️❤️❤️

Aşağıda örnek resim paylaştım. Soldaki İPhone 11, Sağdaki Galaxy S21FE. Her ikiside 3x zoom'da çekilmiştir. 

image

7 Comments
S21feeAhmett
Active Level 7
Galaxy S
🔥
kkoguzkk
Active Level 5
Galaxy S
Bu arada IPS LCD ekran ile DYNAMIC AMOLED 2X Ekran arasında ki kalite bariz ortada. Kaldıki iPhone 11 yaklaşık 4.000 TL daha pahalı. Teşekkürler Samsung 😇
nyt_3489
Active Level 7
Galaxy S
S21 fe yi geçtim s20fe bile daha iyi, gösterdiğin sonuca bakarak, ki kamera olarak s20fe ve s21fe aynılar zaten.
dinliyorum
Active Level 7
Galaxy S
Iphone 11 le benim a52s in kamera performanslarini karsilastirdik 4k video gece fotografi gece videosu ois benim telefon acik ara onde gitti iphone kullanan cocukta şasirdi anca adi var baska espirisi yok işletim sistemi guzel bi baskada bi espirisi yok.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

İki cihaz adil değil maalesef

Çünkü İphone 11 de 3x optik zoom yok S21 fe nin iyi olması gayet normal bir sonuç çünkü 3x optik zoom a sahip 🤔 😊

Normal fotoğraf çekseydin daha iyi adil karşılaştırma olurdu benim şahsi fikrim 😊

Sakın yanlış anlama S21 fe cihazı gayet iyi bir cihaz 😊
Turansar00
Active Level 5
Galaxy S
Instagrama facebook gibi sosyal medyaya foto hikaye paylaşınca far.k ortaya çıkıyor malesef. Ne kadar iyi çeksede bu durumu düzelmedikçe malesef Rakibi daha önde olucak 3. Parti ve yazılım konusunda
hakanS20FE
Active Level 7
Galaxy S
İphone yazılım kısmında kazanıyo yoksa sizin dediğiniz gibi gerisi efsaneden ibaret.