cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

hatalı ürün

(Topic created on: 10-19-2020 06:04 PM)
164 Views
enes3452
Active Level 2
Options
Galaxy S

Tam 13 gün oldu

Samsung galaya S10 Plus cihaz aldım kutudan açtığım günden itibaren cihaz sorunlu çıktı ahize den cızırtı geliyordu ve yüz tanıma ve parmak izi çalışmadı video ya çektim Kartal Soğanlı ta bulunan KVK servisine götürdüm 1 saat cihaz kaldı birsey yok dediler ve gönderdiler hata verirken video ya çekmiştim izlemediler bile hatalı bi urun olunca kimse ilgilenmeyecek mi Samsung yaptığı cihaz için servis vermeyecek mi müşteri memnuniyeti olmayacak mi ara ara yapıyor dedim 1 saat de nasıl test edildi ve birey olmadığını söylediler çok saçma Samsung a bu yakışmıyor 
Galaxy S
Bir de ön kamerada ekran koruyucu yok derken açık olmalı zaten kameranın üzeri aksi hale kamera net çekim yapamaz ki IMG-20201019-WA0020_11136.jpg
enes3452
Active Level 2
Galaxy S
evet böyle ekran koruyucu kamera bölümü açık sadece
enes3452
Active Level 2
Galaxy S
video çektim video yu beğenmiyorlar ben daha ne yapacam nasil ispat edicem Samsung bize ne demek istiyor Samsung almayın mi demek istiyor anlamadım
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy S
Bildiğim kadarıyla ilk 15 gün içerisinde ürün iadesi yapılabiliyor Eğer bu sürede Olmadıysa iade talebinde bulunmanız da tavsiye ederim
enes3452
Active Level 2
Galaxy S
iade de istemedim değişim yapılsın dedim oda yok
0 Likes
slite35
Active Level 7
Galaxy S
Kardeşim iade et yenisini al bu sefer daha garanti olur
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy S
değişim yapmıyorlar zaten iade yapıyorlar başka bir arkadaş da denmişti değişim yapmadılar
0 Likes
slite35
Active Level 7
Galaxy S
Bu teknoloji biraz şans işi galiba
0 Likes
mustafa63
Active Level 5
Galaxy S
Hakem heyetine başvur
enes3452
Active Level 2