cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

guncelmiyiz.com’u biliyor muydunuz?

(Topic created on: 03-14-2020 03:42 PM)
86 Views
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Güncel miyiz? cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz, cihazınızdan aldığınız deneyimin keyif ve kalitesini artırmanıza yardımcı olacak içeriklere erişim sağlayabileceğiniz bir sitedir.

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir.

http://www.guncelmiyiz.com/

6,016 Comments
asrn
Active Level 4
Diğer
arkadaşlar android 8 e dönmek mantıklı mı sizce yeni sürümlerde telefona yük biniyor deniyor sürüm düşürmeli miyim?
0 Likes
Diğer
Android 10 listesinde samsung membersta a50 var ama guncelmiyiz.com da yok neden acaba kesin bisey varmı gelecek mi gelmeyecek mi?
0 Likes
Diğer
Membersta a50 android 10 listesinde olmasına rağmen neden guncelmiyiz.com da yok
0 Likes
keroformero
Beginner Level 2
Diğer
Merhaba 

Ilk cihazımı aldığımda sd kart şifreleme yapmıştım sonrasında cihaza format atmam gerekti ve şifreyi kaldırmadan formatladim şuan dosyalarim gözüküyor fakat erişemiyorum kart sifreli gösteriyor şifreyi girebileceğim bir yer yok lütfen konu hakkında yardımcı olunuz 
0 Likes
Efo534
Active Level 3
Diğer

image

Sonunda
theprofesör
Active Level 2
Diğer
Samsung yazılım güncellemelerini çok geç veriyor biraz daha hızlı gelmesi lazım bir yazılım güncellemesini kaç aydır bekliyorum 
0 Likes
HKGÜNEŞ
Beginner Level 4
Diğer

Biz bu telefonları en iyisi olduğu için seçtik daha da iyi olması gerekmez mi?

image

0 Likes
s20fe20021
Active Level 4
Diğer
Galaxy A80 için Fransa'da Android 10 yayınlandı, 1 hafta içerisinde Türkiye'de yayınlanması muhtemel.
0 Likes
Emre06
Active Level 3
Diğer
One ui 2.1 s9 plus için geleceği söyleniyor gelmesi yakınmıdır 
0 Likes
AboGoddeh
Beginner Level 2
Diğer
Will Samsung Galaxy A8 2018 Get Android 10 ? 
0 Likes