cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

galaxy store satın alma hatası

(Topic created on: 12-26-2022 11:45 PM)
229 Views
ilkeragdemir
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

image

image

yaklaşık 4 gündür bu hatayla karşılaşıyorum henüz çözülmedi

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ilkeragdemir,

Durumu incelememiz için ekran video kaydı ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

4 Comments
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ilkeragdemir,

Durumu incelememiz için ekran video kaydı ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

ilkeragdemir
Beginner Level 2
Galaxy S

image

image

yaklaşık 2 haftadır bu problemi yaşıyorum aramadığım yazmadığım yer kalmadı çözüm ekibi bile nasıl çözeceğini bilmiyor samsung gibi teknoloji devi bir firmanın çalışanlarının bu sorunu çözememesi kabul edilemez yazık size 
yusufision
Active Level 7
Galaxy S
Samsung cüzdan tr de kullanılamıyor ödeme yapamazsın yani play storedan indir
0 Likes
ilkeragdemir
Beginner Level 2
Galaxy S
dostum 2 yıldır kullanıyorum son 2 haftadır hata alıyorum bir arkadaşım aynı sorunu yaşamıştı onun blokesi 2 günde açıldı benimkin de hala düzelen bir şey yok
0 Likes