cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

galaxy s23 ultra bildirim sesi

(Topic created on: 02-05-2023 03:40 PM)
792 Views
umutarsln
Active Level 1
Options
Galaxy S

merhaba samsung galaxy s23 kullanıcısıyım telefonumdaki yüklü uygulamaların kendine has bildirim seslerini seçememekteyim. her uygulama telefonun kendi varsayılan bildirim sesini kullanmaktadır. bunu cihazın bana izin verdiği bildirim seslerini kullanarak değişiklik yapabilmekteyim, ancak uygulamaların kendine özel bildirim seslerini kullanamamaktayım, listede bu bildirim sesleri bulunmamakla birlikte, uygulama ilk yüklendiğinde telefonun varsayılan bildirim sesini kullanmaktadır. her uygulamanın kendine özel bildirim sesini nasıl kullanabilirim. (ayarlar+uygulama bildirimleri+uygulama adı+bildirim kategorileri+bildirim türü+ses kısmından yalnızca cihazın bildirim sesleri yer almakta)

11 Comments
LasTSToP
Active Level 5
Galaxy S
Uygulamanın üzerinde basılı tutup (i) tıkla bu şekilde denediniz mi acaba
umutarsln
Active Level 1
Galaxy S
Yine aynı menüye yönlendirmekte
umutarsln
Active Level 1
Galaxy S
İstediğim türde sesi bildirim sesi haline getirebiliyorum bu konuda sıkıntı yok. Telefonumdaki yüklü tüm uygulamalar cihazın varsayılan bildirim sesini kullanıyor uygulamaya özel bildirim sesi kullanamıyorum yada seçemiyorum, önceki galaxy cihazlarımda hangi uygulama yüklenirse yüklensin uygulama kendi bildirim sesini kullanmaktaydı bu cihazımda olmuyor
Galaxy S
S23 nasıl aldınız, daha ön siparişte değil mi?
umutarsln
Active Level 1
Galaxy S
İstediğim türde sesi bildirim sesi haline getirebiliyorum bu konuda sıkıntı yok. Telefonumdaki yüklü tüm uygulamalar cihazın varsayılan bildirim sesini kullanıyor uygulamaya özel bildirim sesi kullanamıyorum yada seçemiyorum, önceki galaxy cihazlarımda hangi uygulama yüklenirse yüklensin uygulama kendi bildirim sesini kullanmaktaydı bu cihazımda olmuyor
umutarsln
Active Level 1
Galaxy S
Tanıtıldığı gün sipariş ettim iki günde geldi
Galaxy S
İlk izlenimleriniz nasıl, başka bir postunuzda özet geçebilir misiniz? Ne gibi iyileştirmeler var? İyi tarafları, kötü tarafları vs. Rica etsem