cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

csc yi bilmeyen arkadaşlar buraya baksin acil

(Topic created on: 03-11-2023 03:03 PM)
42 Views
dgkns215g000
Active Level 6
Options
Galaxy S

bu yaziyi tekrar yazmakla ugrasmamak icin direkt yorum yaptigim yaziyi kopyala yapistir yapiyorum anlarsiniz zaten ne demek istedigimi.

ya kardesim cozum cok basit. bende s21 5g var ve daha 10dk once one ui 5.1 in mart yamasini indirdim. nasil yaptim derseniz de cihazin csc sini turkiyeden almanya ya çevirdim artik cigaz guncellemeleri turkiye sunuculari yerine almanya sunucularindan aliyor ve neredeyse turkiyeye 2 3 ay sonra gelen guncellemeleri suanda indirebiliyorum samsung turkiye rezilliktir baska hic bi sey değildir. cogu arkadasimiz csc degistirmeyi bilmiyor bu yaziyi herkesle paylasabilirseniz cok sevinirim. cihazin tepsi suresi bile degisti almanya yapinca cok ciddiyim. profilimde bu tarz yazilari daha once de yazdim bakabilirsiniz. 

16 Comments
dgkns215g000
Active Level 6
Galaxy S
aynen oyle telefonu hangi ulkeden aldiysaniz islem yapmayinca direkt o ulkenin csc si olarak geliyor
enesdzgn
Active Level 6
Galaxy S
Hocam nasıl değişiyoruz. Aslında aşırı mantıklı s20.plus için yapacağım
dgkns215g000
Active Level 6
Galaxy S
videoda italya yapiyo size tavsiyem ve yaptığım almanya yani DBT kodu yapmaniz
enesdzgn
Active Level 6
Galaxy S
13 dk ne boş yapmış akşam bakacağım usta teşekkür ederim. Herhangi bir sorun olurmu acaba? Şebeke vs
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
Bildiğim kadarıyla eğer Samsung Almanya eline yüzüne bulaştırmazsa veya güncellemenin kendisi bozuk değilse herhangi bir sorun olmaz. Yine de dgkns215g000 daha iyi biliyor o daha iyi cevap verir.
dgkns215g000
Active Level 6
Galaxy S
kanka hayir hic bi sorun yok uzun uzun yazmiyim burada diye kisa kesiyorum ne garanti ne baska bisey hic bi sey olmuyo emin olun ve sebeke olarak da hatta 5d acma ozelligi geliyo bence daha iyi de olmus
dgkns215g000
Active Level 6
Galaxy S
5g**