cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

bugün 2.kez Samsung teknik servisine gittim

(Topic created on: 07-01-2020 08:07 PM)
133 Views
çağla
Active Level 2
Options
Galaxy S

Bugün aynı sebepten dolayı galaksi s10e klavye kasma sorunu nedeniyle samsung teknik servisine gittim. Daha önce (1 ay önce ) telefonumu getirdiğimi ve yazilim güncellemesi yapıldığını ama servisten aldığım gün kasma sorununun devam ettiğini soyledim. Tamam diyip telefonumu aldılar ekrandaki korumayı söktüler dışarıdan bir sorunu olup olmadığına baktılar. Bu sırada telefonumun 1 yılını doldurmadigini herhangi bir düşme çarpma sorunu olmadığını söyledim. Ve telefonum yeni olduğu için asla içinin açılmasını kabul etmedigimi söyledim ve sorunu cozemedikleri için yeni cihaz talep ettiğimi söyledim. Bunları not aldığını söyledi ve beni gönderdi. 1 saat sonra telefonu alabilirsiniz şeklinde mesaj geldi. Bir sorun olmadığını yazilim güncellemesi yaptıklarını söylediler elimde de hem benim talebimin yazili oldugu hem onların yaptıkları islemin raporu var. Ben tekrar olursa yine getiririm dedim o zaman degisim olup olmayacağını sordum. Telefonda bir sorun olmadığını ve değişimin yapılmayacağını söylediler ve EGER ISTERSENIZ TUKETICI HAKLARI MAHKEMESINE BASVURABILIRSINIZ DEDILER. Buraya kanit olsun diye basima gelen her şeyi yaziyorum. EGER BIR DAHA AYNI SORUNU YASARSAM BASVURACAGIM YER TUKETICI HAKLARI MAHKEMESIDIR.

10 Comments
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Galaxy S
Destek verilmesi gerekiyor
çağla
Active Level 2
Galaxy S
söyledikleri sey tuketici haklarina başvurabilirsiniz oldu ve ben öğrenciyim her yıl telefon alabilme imkanı olan biri değilim tüm bu konuşma boyunca hiçbir şekilde uslubumu bozmadan devam ettim ama bundan sonrası mahkeme benim için
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy S
klavye kasma sorunu android 10dan sonra geldi bence biraz beklerseniz düzeltme güncellemesi gelir(ayrıca yazılanın kendi kendine silinip sonra başka yerlerde yeniden yazması sorunu da vardır tahminimce herkeste var o sorunlar yapacak bir şey yok)
çağla
Active Level 2
Galaxy S
umarım tekrar bu sorunu yasamam ve hemen yeni guncellemeyi yapar ve sorunu düzeltirler cok ihtiyacım olan anlarda donma yasamak beni çok zorladı
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy S
tahminimce bu imkansız arada sırada oluyor yani illaki yaşarsın umarım önemli bir işteyken olmaz bu kasma
melihakiin07
Active Level 8
Galaxy S
Donanımsal olmayan sorunlarda iade olmaz zaten başvursanızda sonuç değişceğini sanmıyorum.Bence çözülecek bi sorun sıfırlama,yazılım güncellemesi vs ile
çağla
Active Level 2
Galaxy S
o şekilde çözülmüyosa bunu halletmek firmanın sorumluluğu ve ayni problem yüzünden belli sayıda başvuru sonucu cihaz değişimi yapılmak zorunda
çağla
Active Level 2
Galaxy S
çünkü hiçbir şekilde kullanıcı hatası değil
melihakiin07
Active Level 8
Galaxy S
S10e lerde genel bi sorunsa bişey diyemem