cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

bixby

(Topic created on: 02-10-2021 08:46 PM)
159 Views
fastjoe63
Active Level 5
Options
Galaxy S

Arkadaşlar samsung asistan bixsby' ne zaman Türkçe dil desteği gelecek ?samsung Türkiye uyuyor galiba .türkiyede milyonlarca müşterisi olan samsung bu konuda sınıfta kalmış gibi görünüyor ne dersiniz.?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba fastjoe63,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Bixby, Samsung’un akıllı saatler dahil elektronik cihazlarında kullanımı yaygınlaşan en önemli yapay zeka yatırımları arasında bulunuyor. Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Assistant’ın Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Assistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih, Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

3 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
bixby turkce olmasi icin guney korede calismalar devam etmektedir ama ne zaman gelecegi beli deyildir malesef
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
koreliler bile türkiyeden daha ilgililer telefon tamiri konusunda
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba fastjoe63,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Bixby, Samsung’un akıllı saatler dahil elektronik cihazlarında kullanımı yaygınlaşan en önemli yapay zeka yatırımları arasında bulunuyor. Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Assistant’ın Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Assistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih, Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD