cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

bixby hata

(Topic created on: 03-12-2021 04:26 PM)
261 Views
ŞATO
Active Level 7
Options
Galaxy S

image

Arkadaşlar bixbiyi kullanamıyorum neden böyle oldu samsung yeter artık isini yap batarya yapmayida bilmiyorsun zaten geçen akrabam redmi note 9 pro almış onun şarjı bitene kadar benim şarjım iki kere bitti doldurdum çok saçma işler yapıyorsun zaten kendi ülkene snapdragon bize exynos veriyosun bidaha senden almam telefonların ne kadar kötü olduğunu herkese anlatcam ve bidaha senden almasinlar kardeş ülke malı dedik aldık telefonu adamlar bizi

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ŞATO,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
9 Comments
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
en sonda dolandiriyor yazdım işine gelmiyor ya silmiş
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
2 gündür sifirlaniyor afferin samsung
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
knk yorumunu silip duruyor niye
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
yorumlarda kötü söz kullanırsanız silinir
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy S
bu sorun sana özgü bişey bizde olmuyo herkesin farklı sorunu olabilir birinde var diye genelleme yapman yanlış
0 Likes
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy S
kardesim bende yaşadım o sorunu çözüm su bixby sifirladigin zaman seni ingilizce olarak uyarıyor sifirlama bi hafta sürer.. bu süreçte bixby kullanmazsin die bi hafta sonra düzeliyor.. yani bixby sorun yok.
0 Likes
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy S
sayfama bakarsan bende ayni sorunu paylaştım.. suanda başka hesapla ac bixby kullanabilirsim ama eski hesabı 1 hafta beklemek zorundasın
0 Likes
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy S
bixby'yi tekrar kullanmaya karar verirseniz, her cihazda samsung hesabınızla kaydolmanız gerekir. bixby'nin devre dışı bırakılması yaklaşık bir hafta sürer ve bu süre içinde bixby'yi kullanmak için kaydolamazsınız. ayrıca silinen herhangi bir veriyi kurtaramayacaksınız
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ŞATO,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes