cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

bixby Türkçe olsun artık.

(Topic created on: 01-09-2021 06:45 PM)
192 Views
FatihClb
Beginner Level 4
Options
Galaxy S

İPhone 15 yıl önce yaptı bu işi bu kadar mı geridesiniz Sayın Samsung

2 gününüzü bu işe ayırın turkiyede milyonlarca kullanıcınız var neyi bekliyorsunuz.
6 Comments
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy S
her alanda gerilemeye başladı samsung sadece bu kısım olsa hani niye birşey yapmıyor diyebiliriz ama o kadar çok sorunu varki artık bunlara bile şaşırmıyorum hocam
Diyor
Active Level 8
Galaxy S
şaşılacak bi durum değil saten her anlamda kısıtlıyorlar Türkiyeyi
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy S
Siri 2010 yılında Apple tarafından satın alındı, ve geliştirilmeye başladıktan 5 yıl sonra (2 Nisan 2015) Türkçe dil desteği eklendi.

Bixby, 2017 yılında kullanıcılara sunuldu. Türkçe dil desteği için çalışmalar sürüyor.
FatihClb
Beginner Level 4
Galaxy S
hangi platform da geliştiğini öğrendiniz yani Türkiye yoğun olarak samsung kullanıyor ve dahi eskisi kadar zor değil bu işler
0 Likes
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy S
Wikipedia'da bu tür bilgiler yer alıyor. Apple siriyi kullanıma hazır bir halde satın aldı, Apple sadece birkaç özellik ve dil desteği ekledi, ama Bixby tamamen Samsung tarafından geliştirildiğinden burada Samsunga daha çok görev düşüyor, siri yaklaşık 10 yıllık bir altyapıya sahip olduğundan Bixby ile karşılaştırılması imkansız.
FatihClb
Beginner Level 4
Galaxy S
yaaa dostum verdiğim tarih değil konu neden gelmediğini soruyorum
Bende samsung kullanıyorum şikayetim siri değil farkında mısın
3. part yazılımlar var Türkçe geliştirmiştir bunu yapan bağımsız programcı samsung mu yapamıyor:)
0 Likes