cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by      in  Galaxy S

Gün sonuçları şuana kadar kullanım hergün ki rutin şekilde bu şekilde devam ederse fazlasıyla yetiyor bana View Post

yakın zamanda papara kullaniyordum ama nfc yok diye vazgeçmek istiyordum nfc destekli banka önerme sansiniz varmi ? View Post

Canınız sıkıldı millete mail atalım 0.1 kuruş indirim mi yapalım dediniz😅Attığınız maile oluşturduğunuz Koda yazık 😆 View Post

Merhaba, s22 kullanıcısıyım. Birkaç haftadır, özellikle 6.1'den sonra nfc ödeme yapamıyorum. Sizde de aynı sorun var mı? View Post

Selam dostlar. Bahçe işleriyle uğraştım ve telefonumun (s23)şarj girişine toz vs girdi. Çeşmenin altında yıkasam sorun yaşar mıyım?  View Post

Telefonumu iOS cihaz ile değiştirdim ve güvenli klasörüme erişmem lazım tarayıcı yada bir uygulama aracılığı ile girmem mümkünmü? View Post

Vpn

Google playden indirebileceğiniz sağlam vpn var mıVpn proxy master ile expressvpn var iyimidir View Post

Arkadaşlar arka planda YouTube oynatmayı nerden yapabiliriz cihaz s23 ultra  View Post

Herkese merhaba s21 plus kullanıyorum kutudan çıkan android 12 yi kullanıyorum malum her güncellemede bir tarafı bozuyor samsung.Yeni gelen android 14... View Post