cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by      in  Galaxy S

Merhabalar. S23 Ultra cihazımın su geçirmezligini test amaçlı geçen hafta şampuanla bir güzel yıkadım. Ekrana uyarı çıktı tam kuruyana kadar şarja... View Post

Galeride oluştur sekmesinde gif kolaj ve film ' e ilave olarak klip özelliği vardı ve çok kullanışlıdır. Yeni güncelleme ile stüdyo uygulaması... View Post

Geçenlerde samsung son modeller icin yapay zeka destekli Galaxy ai yayınlayacağını söyledi. Bu modeller içinde s22 yok. S22 içinde yayınlanmasını rica... View Post

Arkadaşlar şuradan hangisini seçeceğim..bı hızlı şarj aleti diyor birde hızlı şarj adaptörü diyor..bendeki beyaz 25 watt..ama birinde adapter birinde... View Post

sayfada gezinirken batarya sağlığına bakabilmek için bi kullanıcı tarifle görmüştüm fakat yapmaya çalışırken böyle bisey indirdim ama bu nedir tam... View Post

Öncelikle s3 mini den beri olan samsung ilişkimi s22 ultra ile sonlandırmayı düşünüyorum. Almayı düşündüğüm telefonlar arasında iphone 14 pro veyahut... View Post

Selam arkadaşlar karanlik alanda ışık ihtiyacım için flashi acmak istedim düşük sarj diyerek acmadi bunun bi çaresi varmi şarjım az olabilir ama acil... View Post