cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by      in  Galaxy S

selam s21 fe kullanıyorum bataryası ve ısınmasından çok şikayetciyim yazılım kamera söylenecek laf yok ve telefonun arlası açılıyor defalarca... View Post

Arkadaşlar merhaba, Son güncellemelerden sonra Telegramı uygulama içinden bildirimlere baktığınızda bildirim sesinin varsayılan olduğunu gösteriyor... View Post

3 haftadır S24 Ultra kullanıyorum. Düşük ışıklı yerlerde ön fotoğraf kamerası gayet iyi biçimde fotoğrafları yakalarken, ön kameranın 4k 60fps ide... View Post

Samsung s23 telefonumda 590 tane fotoğraf ve video siliyorum daha sonra kendi kendine tekrar yükleniyor sürekli aynı sorunla karşılaşıyorum çözüm... View Post

Başka bi ayar bilen pilin fazla gitmesi için mesela tüm sarjla 1gün yazıyorya onu nasıl yapabiliriz View Post

Arkadaşlar lütfen cevap yazın.S24 ultra da pil korumasını %80de sarj olmayı durdurma yapsam pil sürem ekran sürem çoğalırmı zamanla otururmu  View Post

Telefonu 3 aydır kullanıyorum ara ara ısınma sorunu oluyor bir anda yükseliyor sonra düzeliyor hadi kullanırken anlarımda şarja taktığımda çok... View Post