cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by      in  Galaxy S

Merhaba arkadaşlar 2. El galaxy s10 plus alıp bataryasını serviste değiştirip kullanacağım. Ama internette bir kişi bataryada sıkıntı olduğunu ve... View Post

Son model amiral gemisinde böyle sorunları yaşamak can sıkıcı. Biri diyor ağ ayarlarını sıfırla biri diyor telefonu sıfırla hiçbirşey çözüm olmuyor.... View Post

Geçen önce iphone veri mobil için şebeke sonsuz çekiyor ama samsung biraz şebeke çekmiyor  hangisi sorun anlamıyorum. Sım kart yüzden mi yoksa ?  View Post

Ben dün sarjim 96 iken yataga girdim reels izlerken uyuya kaldım sabah kalkımm telefon açılmıyor açtıgımda ise o insegramdaki reels simgesi oluştur... View Post

Arkadaşlar WhatsApp a giriyorum günde bir kaç kez oluyor. ( 2 gün önceki mesajlara atiyor dokununca kendi kendine, bir defa yapıyor) . PDF açıyorum ,... View Post

Eğer vergi indirimi olursa s22 den iphone 14 pro ya geçmeyi düşünüyorum ya da s23 ultra olabilir. Şu karar çıkar inşallah  View Post

elimde s21 fe 256 GB var sizce z flip 3 ile takas fırsatı çıksa etmeli miyim ve z flip 3 kullananlar deneyimlerini yazabilirler mi  View Post