cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by      in  Galaxy S

Artık yazılım çıkarabilecek Rusya Çin gibi ülkelere ihtiyacımız var Amerika devlet sayesinde daha fazla bize düşman oluyor yazılımlar onda herşey... View Post

Google Haritalar dışında ücretsiz GPS hizmeti sunan türkçe uygulamalar var mı beğendiğiniz? Varsa öneri alabilirim :) View Post

NFC

Telefonumla surekli nfc ile ödeme yapıyordum son 1 haftaya kadar telefonu pos cihazına getirdiğim anda manyetik çip okutun demeye başladı Bi kaç sefer... View Post

Arkadaşlar Tab S8 Almak İstiyorumKullananlar Veya Uzun Süredir Kullananlar,Sizlere Sorularım Var1.İşlemcide 1 Yıl Süre Sonra Yavaşlama Vb.Şeyler... View Post

2021 yılında S20 FE modelini almıştım alalı nerdeyse 3 sene olacak genel olarak ısınma dışında bi problem yaşamadım fakat bu akşam telefonu kılıfından... View Post

Arkadaşlar ilk günlerde çok üstüne dusmemistim ancak hakikaten o fotoğraf kalitesi malzeme kalitesiyle övünen Samsung bence sınıfta kalmıştır yani... View Post

Bence samsung güvenlik firmasını değiştirmeli norton yüklemeli mcafee yerine çünkü mcafee çok yetersiz ayrıca ondan dolayı hacklendi samsung View Post