cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by      in  Galaxy S

şu koruyucu cam konusunda yardımcı olur musunuz düzgün tam kapatan baloncuk olmayan koruyucuyu nerden bulucam dünyanın parasını verdim bu camlara ama... View Post

Merhabalar s22 de son iki gündür şarja taktığımda şarj bi oluyor bir olmuyor 5 dk böyle olduktan sonra da düzeliyor sizce neden böyle bir durum var.... View Post

Tek çekim 46,800 tl lık telefon için ödeme tarihini 3 aya böldü galiba ilk 2 ay ödedim toplam 38 k ödedim normalde 8 bin lira kaldı ödemem gereken Ama... View Post

Netleştirmeyi full yapınca fotoğrafta kare kare detaylar ortaya çıkıyor. Bunun sebebi nedir acaba normal mi? Eski telefonumda karşılaşmadığımdan... View Post

Ekran yakınlaştırmayı en başa alıp yazı tipi boyutunu 4. Ye alıyorum bazı uygulamalar da yazı tipi boyutunu otomatik olarak en küçüğe alıyor ekran... View Post

Verceğim örnek iyi bir örnek değil ama , korkmayın kimseye birşey olmadı. Görseldeki yer gebzede bir palet fabrikası. S24 ulra zoom olayı. Resime... View Post

Normalde kasmadan s23 telefonumda oynadığım pubg bir anda kasmaya başladı Ne oldu anlamadım daha 2 ay olmadı alalı amacını anlamadım pişman olmaya... View Post