cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by      in  Galaxy S

S23 telefonumda WhatsApp a durum atarken görüntü kalitesini aşırı şekilde bozuyor. Fotoğraf, video farketmeksizin sebebini nedir acaba ? View Post

Merhabalar arkadaşlar ben s22 kullaniyordum bugun verdigim bir karar dogrultusunda iphone 13 e gecme karari aldim sizce iyi yapmismiyim  View Post

Herkese merhabalar öncelikle. Başlıkta da gördüğünüz üzere Mobile Legends oynarken telefonum (Samsung Galaxy S21) bildiğiniz ateş topuna dönüyor.... View Post

Pil

Pil kapasitesi bazen böyle rezalet bazen çok iyi oluyor. %90 pili 8 saat ekran açık, 10 saat ekran kapalı veriyor ama bazen de böyle az kullandığım... View Post

Arkadaşlar işletim sisteminin adını soyadını vs nereden görebiliyoruz..maalesef snapdragon değilmiş samsungun eski sistemi mış  View Post

Yaz ayına girdiğimizden beri özellikle spn günlerde akşam bu saatlerde bile telefon aşırı ısınıyor özellikle kılıfsız kullanıyorum ancak yine de... View Post

2 aydır kullanıyorum. Kamerada selfie moduna geçtiğimde donma kasma oluyor arka kameraya geçtiğimde de bir süre bekliyorum.Daha önce servise götürdüm... View Post