cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

android 14 guncellemesine yuklemeyin

(Topic created on: 11-26-2023 11:57 AM)
550 Views
zeksiz
Active Level 4
Options
Galaxy S
Samsung telefonunuz varsa ve Android 14 güncellemesi yayınlandıysa bir süre bekleyip ardından bu güncellemeyi yüklemeniz fena olmayabilir.

Bildiğiniz gibi Samsung telefonların ekran panellerinin çoğu eski teknolojiyle üretiliyor ve bu paneller iç yanmalara karşı oldukça hassas.

Samsung, panelin dahili yanmasını önlemek için 5 One UI'da bir mekanizma kullanmıştı ancak Android 14 tabanlı 6 One UI kullanıcı arayüzünde dahili yanmaya karşı herhangi bir koruma yok gibi görünüyor.

Yani 6 One UI'da simgelerin çoğu aynı yerde kalıyor ve bu da Android 14 çalıştıran Samsung cihazlarının ekranının iç yanmalara eskisine göre daha yatkın hale gelmesine neden oluyor.Samsung önümüzdeki günlerde bu sorunu çözebilir ancak yine de Hiçbir garanti verilmemektedir.

Her ne kadar ekran üretim teknolojisinin gelişmesiyle birlikte iç yanıklar, gölgelerin düşmesi ve kalıcı renk değişiklikleri eskisinden daha az meydana gelen özel sorunlar olsa da bu riski almamak ve telefonunuzun ekranının Allah korusun zarar görmesini bir süre beklemek daha iyidir. .
14 Comments
s23256ufs4
Active Level 6
Galaxy S

çıktığında kesinlikle kimse yüklemesin. en azından s23 için yayınlanacak olan 2. güncellemeyi beklesinler. parmak izi bile doğru düzgün çalışmıyor.  

samsung, android 14 kullanıcılarını kobay faresi gibi kullanıyor. 

bu olay abd'de ab'de olsa kullanıcılar toplanıp samsung'u dava ederlerdi. şirket milyonlarca dolar zarara girerdi. tıpkı vw'nin egzoz emisyon hilesi gibi. ancak, kanunların rüşvetle döndüğü, sorgulama ve düşünme yeteneği olmayan toplumlarda yaptıkları yanlarına kar kalıyor. 

Galaxy S
Ben cihazı kutudan çıkardığım gün Android 14 güncelleme gelmiş haberim yoktu yüklemiş oldum
s23256ufs4
Active Level 6
Galaxy S

ne yazık ki hepimiz aynı durumdayız. keşke aramızda organize olabilsek ve bunları dava edebilsek. 

Galaxy S
Android 13e nasıl geri döneriz
s23256ufs4
Active Level 6
Galaxy S

bence yok ama eğer sorunsuz şekilde geri dönüş yapılabiliyorsa ben de geri dönmek isterim. 

ZAMZUNGG
Active Level 6
Galaxy S
Kies ile bir ihtimal bit değeri degismediyse
victorhugo
Active Level 9
Galaxy S
Cihazım henüz 2 aylık
S22 kullanıyorum
Şayet başıma böyle bir olay gelirse
İlk 6 ay inceleme olduğu için götürür iade ederim
Galaxy S
İade etmenize gerek yok serviste ücretsiz değişim yaparlar. AMOLED ekran kullanan hangi telefonu alırsanız alın yanma ihtimali var.
0 Likes
victorhugo
Active Level 9
Galaxy S
Onu biliyorum
Fakat 2 aylık cihazı da açtırmam
Her türlü iade hakkım var bu durumda
0 Likes